Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Aplikacja webowa Jawor24h.pl

Pobierz aplikację Jawor24h.pl na urządzenia mobilne i przeglądaj portal jeszcze szybciej.

Android

Otwórz stronę jawor24h.pl w przeglądarce Google Chrome na systemie Android. Później naciśnij przycisk systemowy „menu” na telefonie i z listy wybierz opcję „Dodaj do ekranu głównego”. Jeśli chcesz zmień tytuł aplikacji, a następnie naciśnij przycisk „Dodaj”.

Windows Phone

Otwórz przeglądarkę Internet Explorer i przejdź na portal jawor24h.pl. Następnie naciśnij ikonę „więcej” i wybierz opcję „Przypnij do ekranu startowego”.

iOS

Otwórz przeglądarkę Safari i przejdź na portal jawor24h.pl. Gdy strona załaduje się, naciśnij ikonę znajdującą się na dole ekranu („kwadrat ze strzałką”). Wybierz opcję „Dodaj do ekranu początkowego”. Pojawi się okno, w którym można zmienić nazwę aplikacji. Naciśnij przycisk „Dodaj”.

Reklama
Reklama
WOŚP 2018
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.