Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Listy do redakcji

 • Ciemności na Placu Wolności
  jawor24h.pl

  Ciemności na Placu Wolności 30

  - Na Placu Wolności w Jaworze panują wielkie ciemności, co sprawia, że jest tam naprawdę niebezpiecznie - informują zaniepokojeni mieszkańcy.

  27 grudnia 2017

 • Czekają na tragedię?
  jawor24h.pl

  Czekają na tragedię? 50

  Napisali do nas zaniepokojeni mieszkańcy kamienicy znajdującej się przy ul. kard. Wyszyńskiego 38. Jak twierdzą, po tym jak sąsiadka przeprowadziła remont w mieszkaniu, na korytarzu obniżył się sufit, co gorsza opierając się na rurze z gazem.

  21 listopada 2017

 • Ulica Myśliborska wciąż zalewana
  jawor24h.pl

  Ulica Myśliborska wciąż zalewana 3

  - Po ostatnich opadach znowu zrobiło się olbrzymie jezioro. Mieszkańcy nie mogą wyjść swobodnie ze swoich domów - napisał do nas w sprawie ul. Myśliborskiej w Jaworze Czytelnik portalu jawor24h.pl.

  28 lipca 2017

 • Jaworska strefa braku kultury
  jawor24h.pl

  Jaworska strefa braku kultury 71

  - Jeżeli odwołuje się wcześniej promowaną imprezę, to warto byłoby dotrzeć z tą informacją do zainteresowanych, których wcześniej się o tym poinformowało - napisała do nas Czytelniczka, chcąca wziąć udział w Inwazji Food Trucków.

  27 czerwca 2017

 • Skradziono drogi sprzęt budowlany. Za wiadomość czeka nagroda
  jawor24h.pl

  Skradziono drogi sprzęt budowlany. Za wiadomość czeka nagroda

  W ubiegły weekend na Osiedlu Przyrzecze ukradziono drogi sprzęt budowlany - NIWELATOR Spectre Precision GL622. Poszkodowany prosi o jakąkolwiek wiadomość. Czeka nagroda.

  20 czerwca 2017

 • Chodźcie, chodźcie mnie Was tutaj potrzeba…
  jawor24h.pl

  Chodźcie, chodźcie mnie Was tutaj potrzeba… 41

  Pod takim wezwaniem mogłyby się odbyć tegoroczne Dni Jawora(...) dzieci miały dużo frajdy, zabawy, konkursy, dmuchane miasteczko i wulgaryzmy z głównej sceny tuż po 17, bezpośrednio przed powitaniem Pana Burmistrza - napisał Czytelnik jawor24h.

  18 czerwca 2017

 • Reklama
 • Czy rośnie nam jaworski Petru?
  jawor24h.pl

  Czy rośnie nam jaworski Petru? 211

  19 czerwca odbędzie się impreza promowana przez Urząd Miejski pod hasłem "Największa łopata tego lata". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że lato rozpoczyna się 21 czerwca... - napisał Czytelnik portalu jawor24h.pl.

  16 czerwca 2017

 • Zniszczona toaleta na Jaworniku
  jawor24h.pl

  Zniszczona toaleta na Jaworniku 14

  Niedawno panaburmistrzowi radni głośno chwalili się otwarciem nowego szaletu na pl. Wolności. Fajnie, że takie miejsce powstało, ale jak gmina będzie dbać o nie tak samo jak o już istniejące to długo może nie postać - napisał Czytelnik.

  16 czerwca 2017

 • Dziury w drogach, czyli jak gmina Jawor łata nawierzchnię
  jawor24h.pl

  Dziury w drogach, czyli jak gmina Jawor łata nawierzchnię 11

  Droga redakcjo! Wczoraj przeczytałem artykuł o dziurach na ulicy Wrocławskiej. W nawiązaniu do tego artykuł chciałbym zasygnalizować taką sytuację.

  9 czerwca 2017

 • Dziurawa ulica Wrocławska
  jawor24h.pl

  Dziurawa ulica Wrocławska 16

  Nasi Czytelnicy zasypują nas prośbami o interwencję w sprawach dla nich ważnych. Dzisiaj dostaliśmy kolejną wiadomość, tym razem dotyczącą jezdni na ul. Wrocławskiej.

  7 czerwca 2017

 • Orlik do liftingu
  jawor24h.pl

  Orlik do liftingu 6

  Jeden z bardziej obleganych obiektów sportowych w Jaworze, orlik przy PCKZiU, wymaga pilnej modernizacji - pisze nasz czytelnik.

  5 czerwca 2017

 • Przystanek autobusowy przy ul. 1 Maja
  jawor24h.pl

  Przystanek autobusowy przy ul. 1 Maja 5

  Mamy zaledwie kilka stanowisk parkingowych przy ul. 1 Maja. Nie dość, że dla nas brakuje miejsca to jeszcze turyści chętnie parkują swoje auta, które zazwyczaj zajmują dwa miejsca parkingowe. A co! Kto im zabroni? – napisał nasz Czytelnik.

  29 maja 2017

 • Miejsce na reklamę
 • Nic nie słychać o Dniach Jawora
  jawor24h.pl

  Nic nie słychać o Dniach Jawora 15

  - Nic nie słychać o Dniach Jawora, które co roku organizowane były pod koniec czerwca. Mam nadzieję, że burmistrz stanie na wysokości zadania i zorganizuje fajną imprezę na stadionie - napisał do nas Czytelnik.

  19 maja 2017

 • Czy cmentarz to dobre miejsce na plac zabaw?
  jawor24h.pl

  Czy cmentarz to dobre miejsce na plac zabaw? 22

  W miejscu dawnego cmentarza przy Kościele Pokoju mieści się obecnie plac zabaw. Czy to aby na pewno dobre położenie dla miejsca zabaw dzieci? - pyta Czytelnik portalu jawor24h.pl

  15 maja 2017

 • Ciężarówki nie przestrzegają ograniczenia w Budziszowie Małym!
  R Z

  Ciężarówki nie przestrzegają ograniczenia w Budziszowie Małym!

  Nikt nie przestrzega ograniczenia, a samochody ciężarowe jak jeździły tak jeżdżą - alarmuje Czytelnik portalu jawor24h.pl.

  9 maja 2017

 • Uszkodzone ogrodzenie placu zabaw w parku
  R Z

  Uszkodzone ogrodzenie placu zabaw w parku 6

  Płot oddzielający plac zabaw od alejki w Parku Miejskim w pobliżu stadionu jest uszkodzony, co powoduje swobodny dostęp do niego dla zwierząt i wandali - informuje nasz Czytelnik.

  23 kwietnia 2017

 • Nowy nielegalny parking?
  R Z

  Nowy nielegalny parking? 14

  Kiedyś przy budynku Wrocławska 25 koło bramy do zakładu "IS-Polska" był piękny trawnik. Dziś to już tylko wspomnienie - informuje nasz Czytelnik.

  8 kwietnia 2017

 • Zamiatarka hałasuje po ciemku
  jawor24h.pl

  Zamiatarka hałasuje po ciemku 50

  Wieczorem po ulicach Jawora przemieszczał się pojazd sprzątający miasto. Wydawał przy tym głośny, charakterystyczny dźwięk. To nieodpowiednia pora na sprzątanie - twierdzą nasi Czytelnicy.

  27 marca 2017

 • Korwin niewygodny?
  jawor24h.pl

  Korwin niewygodny? 21

  Nasz materiał dotyczący próby uzyskania szczegółowych informacji dotyczących konsultacji społecznych w sprawie zmian nazw ulic wywołał niemałe poruszenie. Publikujemy list, jaki otrzymaliśmy od sympatyków partii Wolność.

  17 marca 2017

 • (Foto) Utknął na słupkach
  jawor24h.pl

  (Foto) Utknął na słupkach 10

  Na kontakt@jawor24h.pl otrzymaliśmy informację o niecodziennym zdarzeniu. Kurier utknął na barierkach blokujących wjazd na płytę jaworskiego Rynku.

  10 marca 2017

Reklama
https://Www.AutoCzescionline24.PL
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.