Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Zapraszamy na charytatywny piknik w Budziszowie Wielkim!

Dnia 9-go lipca na boisku w Budziszowie Wielkim odbędzie się piknik z okazji rozpoczęcia wakacji.

© AMP Budziszów Wielki

Impreza to będzie szczególna, ponieważ podczas pikniku odbędzie się charytatywna loteria fantowa, z której cały dochód zostanie przekazany dla Grzesia i Sebka Tomusiak. Na wszystkich, którzy tego dnia postanowią przybyć do Budziszowa Wielkiego czeka szereg atrakcyjnych nagród do wylosowania. Kupując los można wzbogacić się o TELEWIZOR, KOSZULKĘ REPREZENTACJI POLSKI SIATKARZY Z PODPISAMI, KOSZULKĘ MAJKI WŁOSCZOWSKIEJ czy też różnego rodzaju bony do fryzjerów, fotografów czy kosmetyczek.

Poza loterią fantową Budziszów Wielki tego dnia będzie ,,placem zabaw" dla najmłodszych! Organizatorzy imprezy, a mianowicie ,,Stowarzyszenia nad Cichą wodą", OSP Budziszów Wielki, Sołectwo w Budziszowie Wielkim i Akademia Młodego Piłkarza, postarali się o to, aby dzieci nie narzekały tego dnia na nudę. Co ważne wszystkie atrakcje dla dzieci BĘDĄ DARMOWE!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu i nie tylko! PRZYJDŹ, POMÓŻ, BAW SIĘ DOBRZE! Do zobaczenia 9-go lipca w Budziszowie Wielkim!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.