Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

XIX Powiatowy Konkurs Kolędniczy - zaproszenie

Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców na Jaworskie Gody - XIX Powiatowy Konkurs Kolędniczy, który rozpocznie się już w czwartek (19.01) w Teatrze Miejskim w Jaworze. Wstęp wolny.


Warning: getimagesize(http:///upload/img/files/4047.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 202
Plakat ©

Na scenie jaworskiego teatru będzie można podziwiać występy młodych artystów z naszego miasta, którzy zaprezentują publiczności swoje talenty wokalne i aktorskie.

Harmonogram konkursu:

19 stycznia o godz. 10:00 prezentacje przedszkoli i klas I-III

20 stycznia o godz. 10:00 prezentacje klas IV-IV, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 21 stycznia o godz. 16:00 Finał konkursu

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.