Logo Jawor24h.pl
Reklama
Filharmonia Dowcipu
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Uwaga! Olimpia z Sokołem w Jaworze

Na wniosek rywalek - klubu UKS Sokół 43 Katowice zmieniono gospodarza meczu najbliższej kolejki II ligi, w którym Olimpijki wystąpić miały w Katowicach.


Warning: getimagesize(http:///upload/img/files/Olimpia_Jawor_Łaskovia_29_10_2016_fot_Paweł_Sasiela.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: operation failed in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 202
Fot. Paweł Sasiela ©

To oznacza, że już w najbliższy weekend znów podziwiać będziemy podopieczne Lesława Chrzanowskiego w sali Gimnazjum nr 2 przy Placu Bankowym.

Sokół, podobnie jak Olimpijki, rozegrał dotychczas pięć spotkań. Katowiczankom wiedzie się jednak w bieżącym sezonie zdecydowanie słabiej niż ekipie znad Nysy Szalonej. Zespół z Górnego Śląska zamyka bowiem tabelę drugiej ligi. W dotychczasowych spotkaniach Sokół ugrał zaledwie jeden punkt, wygrywając łącznie pięć setów.

Na inaugurację ligi katowiczanki przegrały w Łasku 2:3, a w następnej kolejce pauzowały. Po tej przerwie ekipa z górniczego miasta nie zdołała już zapunktować, przegrywając u siebie 1:3 z Zorzą Wodzisław Śląski, na wyjeździe z MKS-em Świdnica 1:3, w Łaziskach Górnych 1:3 i ostatnio 3:0 w Opolu. W meczu z liderem Sokół zdobył łącznie zaledwie 33 małe punkty.

To wszystko sprawia, że zdecydowanymi faworytkami sobotniego starcia będzie drużyna z miasta św. Marcina. Olimpijki z 10 punktami na koncie zajmują trzecią pozycję w tabeli i pozostają niepokonane na własnym parkiecie. Bilans setów jaworzanek wynosi 12:8 i w sobotę ekipa trenera Chrzanowskiego z pewnością będzie chciała go poprawić.

Początek spotkania w sobotę, 5 listopada, o godz. 18:00.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.