Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Uwaga kierowcy. Dziś akcja policji na autostradzie A4

Dziś od rana policjanci jaworskiej drogówki prowadzą działania pn. ,,Bezpiecznie po autostradzie i ekspresówce’’. Akcja potrwa do godz. 22.

Zdjęcie ilustracyjne © Policja Dolnośląska

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jaworze w związku z początkiem weekendu, w trosce o bezpieczeństwo osób podróżujących rozpoczęli akcję prewencyjną pn. „Bezpiecznie po autostradzie i ekspresówce”.

- Działania będą prowadzone na jaworskim odcinku autostrady A4 i potrwają do godz. 22. W tym samym czasie dolnośląscy policjanci z innych komend przeprowadzą działania na swoich odcinkach autostrady A4 i A8 oraz drodze ekspresowej S8 - informuje kom. Kordian Mazuryk, rzecznik prasowy KPP w Jaworze.

Podczas akcji funkcjonariusze wykorzystają radiowozy oznakowane i nieoznakowane z video-rejestratorami. Policjanci drogówki będą zwracać szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez kierujących tj. nadmierną prędkość, niesygnalizowanie wykonywanych manewrów, nieprawidłowe wyprzedzanie pojazdów lub zatrzymywanie się w miejscach niedozwolonych, a także nieprzestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego, niezachowywanie wymaganej odległości między pojazdami oraz nieprawidłowe przewożenie pasażerów.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

antek
antek18 sierpnia 2017 o 12:44
Jaki jest sens podawania takich informacji? Jestem kierowcą i uważam, że jeśli jest taka akcja to chyba nie powinna być nagłaśniana. Jakie wtedy będą tego efekty?
Lubię to! 0
Kierujący
Kierującyantek18 sierpnia 2017 o 13:18
Takie, że ludzie zwolnią na drodze i zaczną myśleć. Mandatów można na wlepiać i co to da? pięciu ukaranych może będzie później uważało, a tak efekt może być dużo większy.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.