Logo Jawor24h.pl
Osiedle Kamionka - Nowoczesne osiedle dla Ciebie
Reklama
Lodziarnia Marceli w Jaworze
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Trampkarze Kuźni wygrywają w Oławie!

To było bardzo udane popołudnie dla trampkarzy jaworskiej Kuźni.

© Paweł Sasiela

W zaległym spotkaniu siódmej kolejki II Ligi Wojewódzkiej podopieczni trenera Marcina Dudka pokonali na wyjeździe KS Oława 3:0, strzelając wszystkie gole w drugiej połowie. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Marcin Tymofiejczyk, a jedno trafienie dołożył Marcel Szałach. To dla jaworzan czwarte zwycięstwo w 2017 roku, dzięki któremu powiększyli swój dorobek do trzynastu punktów. W niedzielę naszych trampkarzy czeka kolejny mecz. Przy Parkowej 8 zmierzą się z Górnikiem Wałbrzych. Początek o godzinie 11:00.

17 maja (środa), godz. 17:30 - Oława
II LWT: KS Oława - Kuźnia Jawor 0:3 (0:0)
Bramki: Tymofiejczyk x 2, Szałach

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.