Logo Jawor24h.pl
Reklama
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.

Terminarz grupy II Klasy A

W nadchodzącym sezonie trzy drużyny z powiatu jaworskiego: Park Targoszyn, Zjednoczeni Snowidza oraz spadkowicz Rodło Granowice zagrają w grupie II Klasy A. Prezentujemy opublikowany przez OZPN Legnica terminarz.

Fot. Paweł Sasiela

Terminarz rozgrywek grupy II legnickiej Klasy A - jesień 2017:

1. Kolejka - 13.08.2017

1 KOLEJARZ MIŁKOWICE  -  Albatros Jaśkowice 
2 Krokus Kwiatkowice  -  BŁĘKITNI KOSKOWICE 
3 UNIA MIŁORADZICE  -  CZARNI DZIEWIŃ 
4 SPARTA PARSZOWICE  -  FORTUNA OBORA 
5 RODŁO GRANOWICE  -  GÓRNIK LUBIN 
6 PARK TARGOSZYN  -  ZRYW KŁĘBANOWICE 
7 ORZEŁ MIKOŁAJOWICE  -  ZJEDNOCZENI SNOWIDZA 
8 MEWA KUNICE  -  LZS WILKI RÓŻANA 

 

2. Kolejka - 20.08.2017

9 Albatros Jaśkowice  -  LZS WILKI RÓŻANA 
10 ZJEDNOCZENI SNOWIDZA  -  MEWA KUNICE
11 ZRYW KŁĘBANOWICE  -  ORZEŁ MIKOŁAJOWICE
12 GÓRNIK LUBIN  -  PARK TARGOSZYN
13 FORTUNA OBORA  -  RODŁO GRANOWICE 
14 CZARNI DZIEWIŃ  -  SPARTA PARSZOWICE 
15 BŁĘKITNI KOSKOWICE  -  UNIA MIŁORADZICE
16 KOLEJARZ MIŁKOWICE  -  Krokus Kwiatkowice

 

3. Kolejka - 27.08.2017

17 Krokus Kwiatkowice  -  Albatros Jaśkowice 
18 UNIA MIŁORADZICE  -  KOLEJARZ MIŁKOWICE 
19 SPARTA PARSZOWICE  -  BŁĘKITNI KOSKOWICE 
20 RODŁO GRANOWICE  -  CZARNI DZIEWIŃ 
21 PARK TARGOSZYN  -  FORTUNA OBORA 
22 ORZEŁ MIKOŁAJOWICE  -  GÓRNIK LUBIN 
23 MEWA KUNICE  -  ZRYW KŁĘBANOWICE 
24 LZS WILKI RÓŻANA  -  ZJEDNOCZENI SNOWIDZA 
 

4. Kolejka - 3.09.2017

25 Albatros Jaśkowice  -  ZJEDNOCZENI SNOWIDZA
26 ZRYW KŁĘBANOWICE  -  LZS WILKI RÓŻANA 
27 GÓRNIK LUBIN  -  MEWA KUNICE
28 FORTUNA OBORA  -  ORZEŁ MIKOŁAJOWICE
29 CZARNI DZIEWIŃ  -  PARK TARGOSZYN
30 BŁĘKITNI KOSKOWICE  -  RODŁO GRANOWICE
31 KOLEJARZ MIŁKOWICE  -  SPARTA PARSZOWICE 
32 Krokus Kwiatkowice  -  UNIA MIŁORADZICE
 

5. Kolejka - 10.09.2017

33 UNIA MIŁORADZICE  -  Albatros Jaśkowice
34 SPARTA PARSZOWICE  -  Krokus Kwiatkowice
35 RODŁO GRANOWICE  -  KOLEJARZ MIŁKOWICE
36 PARK TARGOSZYN  -  BŁĘKITNI KOSKOWICE
37 ORZEŁ MIKOŁAJOWICE  -  CZARNI DZIEWIŃ
38 MEWA KUNICE  -  FORTUNA OBORA
39 LZS WILKI RÓŻANA  -  GÓRNIK LUBIN
40 ZJEDNOCZENI SNOWIDZA  -  ZRYW KŁĘBANOWICE
 

6. Kolejka - 17.09.2017

41 Albatros Jaśkowice  -  ZRYW KŁĘBANOWICE
42 GÓRNIK LUBIN  -  ZJEDNOCZENI SNOWIDZA
43 FORTUNA OBORA  -  LZS WILKI RÓŻANA
44 CZARNI DZIEWIŃ  -  MEWA KUNICE
45 BŁĘKITNI KOSKOWICE  -  ORZEŁ MIKOŁAJOWICE
46 KOLEJARZ MIŁKOWICE  -  PARK TARGOSZYN
47 Krokus Kwiatkowice  -  RODŁO GRANOWICE
48 UNIA MIŁORADZICE  -  SPARTA PARSZOWICE

 

7. Kolejka - 24.09.2017

49 SPARTA PARSZOWICE  -  Albatros Jaśkowice
50 RODŁO GRANOWICE  -  UNIA MIŁORADZICE
51 PARK TARGOSZYN  -  Krokus Kwiatkowice
52 ORZEŁ MIKOŁAJOWICE  -  KOLEJARZ MIŁKOWICE
53 MEWA KUNICE  -  BŁĘKITNI KOSKOWICE
54 LZS WILKI RÓŻANA  -  CZARNI DZIEWIŃ
55 ZJEDNOCZENI SNOWIDZA  -  FORTUNA OBORA
56 ZRYW KŁĘBANOWICE  -  GÓRNIK LUBIN

 

8. Kolejka - 1.10.2017

57 Albatros Jaśkowice  -  GÓRNIK LUBIN 
58 FORTUNA OBORA  -  ZRYW KŁĘBANOWICE 
59 CZARNI DZIEWIŃ  -  ZJEDNOCZENI SNOWIDZA
60 BŁĘKITNI KOSKOWICE  -  LZS WILKI RÓŻANA
61 KOLEJARZ MIŁKOWICE  -  MEWA KUNICE
62 Krokus Kwiatkowice  -  ORZEŁ MIKOŁAJOWICE
63 UNIA MIŁORADZICE  -  PARK TARGOSZYN
64 SPARTA PARSZOWICE  -  RODŁO GRANOWICE
 

9. Kolejka - 8.10.2017

65 RODŁO GRANOWICE  -  Albatros Jaśkowice
66 PARK TARGOSZYN  -  SPARTA PARSZOWICE
67 ORZEŁ MIKOŁAJOWICE  -  UNIA MIŁORADZICE
68 MEWA KUNICE  -  Krokus Kwiatkowice 
69 LZS WILKI RÓŻANA  -  KOLEJARZ MIŁKOWICE 
70 ZJEDNOCZENI SNOWIDZA  -  BŁĘKITNI KOSKOWICE
71 ZRYW KŁĘBANOWICE  -  CZARNI DZIEWIŃ
72 GÓRNIK LUBIN  -  FORTUNA OBORA
 

10. Kolejka - 15.10.2017

73 Albatros Jaśkowice  -  FORTUNA OBORA 
74 CZARNI DZIEWIŃ  -  GÓRNIK LUBIN 
75 BŁĘKITNI KOSKOWICE  -  ZRYW KŁĘBANOWICE 
76 KOLEJARZ MIŁKOWICE  -  ZJEDNOCZENI SNOWIDZA
77 Krokus Kwiatkowice  -  LZS WILKI RÓŻANA
78 UNIA MIŁORADZICE  -  MEWA KUNICE 
79 SPARTA PARSZOWICE  -  ORZEŁ MIKOŁAJOWICE 
80 RODŁO GRANOWICE  -  PARK TARGOSZYN
 

11. Kolejka - 22.10.2017

81 PARK TARGOSZYN  -  Albatros Jaśkowice 
82 ORZEŁ MIKOŁAJOWICE  -  RODŁO GRANOWICE 
83 MEWA KUNICE  -  SPARTA PARSZOWICE 
84 LZS WILKI RÓŻANA  -  UNIA MIŁORADZICE 
85 ZJEDNOCZENI SNOWIDZA  -  Krokus Kwiatkowice 
86 ZRYW KŁĘBANOWICE  -  KOLEJARZ MIŁKOWICE 
87 GÓRNIK LUBIN  -  BŁĘKITNI KOSKOWICE 
88 FORTUNA OBORA  -  CZARNI DZIEWIŃ 
 

12. Kolejka - 29.10.2017

89 Albatros Jaśkowice  -  CZARNI DZIEWIŃ 
90 BŁĘKITNI KOSKOWICE  -  FORTUNA OBORA 
91 KOLEJARZ MIŁKOWICE  -  GÓRNIK LUBIN
92 Krokus Kwiatkowice  -  ZRYW KŁĘBANOWICE
93 UNIA MIŁORADZICE  -  ZJEDNOCZENI SNOWIDZA
94 SPARTA PARSZOWICE  -  LZS WILKI RÓŻANA
95 RODŁO GRANOWICE  -  MEWA KUNICE
96 PARK TARGOSZYN  -  ORZEŁ MIKOŁAJOWICE

 

13. Kolejka - 5.11.2017

97 ORZEŁ MIKOŁAJOWICE  -  Albatros Jaśkowice
98 MEWA KUNICE  -  PARK TARGOSZYN
99 LZS WILKI RÓŻANA  -  RODŁO GRANOWICE
100 ZJEDNOCZENI SNOWIDZA  -  SPARTA PARSZOWICE
101 ZRYW KŁĘBANOWICE  -  UNIA MIŁORADZICE
102 GÓRNIK LUBIN  -  Krokus Kwiatkowice
103 FORTUNA OBORA  -  KOLEJARZ MIŁKOWICE
104 CZARNI DZIEWIŃ  -  BŁĘKITNI KOSKOWICE
 

14. Kolejka 12.11.2017

105 Albatros Jaśkowice  -  BŁĘKITNI KOSKOWICE
106 KOLEJARZ MIŁKOWICE  -  CZARNI DZIEWIŃ
107 Krokus Kwiatkowice  -  FORTUNA OBORA
108 UNIA MIŁORADZICE  -  GÓRNIK LUBIN
109 SPARTA PARSZOWICE  -  ZRYW KŁĘBANOWICE
110 RODŁO GRANOWICE  -  ZJEDNOCZENI SNOWIDZA
111 PARK TARGOSZYN  -  LZS WILKI RÓŻANA
112 ORZEŁ MIKOŁAJOWICE  -  MEWA KUNICE

 

15. Kolejka - 19.11.2017

113 MEWA KUNICE  -  Albatros Jaśkowice
114 LZS WILKI RÓŻANA  -  ORZEŁ MIKOŁAJOWICE
115 ZJEDNOCZENI SNOWIDZA  -  PARK TARGOSZYN
116 ZRYW KŁĘBANOWICE  -  RODŁO GRANOWICE
117 GÓRNIK LUBIN  -  SPARTA PARSZOWICE
118 FORTUNA OBORA  -  UNIA MIŁORADZICE
119 CZARNI DZIEWIŃ  -  Krokus Kwiatkowice
120 BŁĘKITNI KOSKOWICE  -  KOLEJARZ MIŁKOWICE

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.