Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Poseł Sachajko już jutro w Wądrożu Wielkim

W niedzielę w świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim o godz. 18 rozpocznie się spotkanie z dr Jarosławem Sachajko, przewodniczącym sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców naszego regionu, a w szczególności rolników.  

- Spotkanie poświęcone będzie problemom rolnictwa, przede wszystkim sprzedaży bezpośredniej produktów rolnych, żywności genetycznie modyfikowanej, regulacjom prawnym dotyczącym sprzedaży ziemi, dopłatom bezpośrednim dla rolników oraz innym ważnym dla rolników i mieszkańców wsi kwestiom. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych - mówi Robert Gierczyk, przewodniczący koła jaworsko-legnickiego Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji Kukiz '15.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.