Logo Jawor24h.pl
Osiedle Kamionka - Nowoczesne osiedle dla Ciebie
Reklama
Zakład Szklarski w Jaworze, tel. 600 96 32 96
Lodziarnia Marceli w Jaworze
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

PKP ogłosiły przetarg na przebudowę dworca w Jaworze

Wczoraj Polskie Koleje Państwowe S.A. ogłosiły przetarg na przebudowę dworca w Jaworze. Termin składania ofert upływa 6 czerwca o godz. 10:45.

Fot. jawor24h.pl © jawor24h.pl

Jednym z warunków udziału w postępowaniu jest wykazanie przez wykonawcę zdolności kredytowej do zaciągnięcia zobowiązania w wysokości nie mniejszej niż 5 milionów złotych. Z kolei wadium wynosi 302 000 zł. Ponadto zamawiający stawia inne warunki szczegółowo opisane w zamówieniu.

To oznacza, że po wielu latach już niebawem PKP powinny przywrócić jaworskiemu dworcowi dawny blask.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Ja
Ja15 czerwca 2017 o 09:48
Oj chyba nici z remontu dworca po otwarciu ofert??? (http://pkpsa.pl/pkpsa/przetargi/pliki/przetarg-12759/informacja-z-otwarcia.pdf)
Lubię to! 0
to nie koniec świata
to nie koniec świataJa15 czerwca 2017 o 11:01
może trzeba zrewidować kosztorys, zabezpieczyć trochę większe środki
Lubię to! 0
środki z gminy
środki z gminyJa15 czerwca 2017 o 11:05
Mnie interesuje ile z gminy jawor wpłynie środków do PKP za najem pomieszczeń w tym budynku (w skali roku i skarli całego okresu najmu, dzierżawy). W zawartym pomiędzy burmistrzem a PKP porozumieniem w tym zakresie powinny być takie dane, bo jak inaczej umawiać się na najem, albo dzierżawę bez podawania stawek?
Lubię to! 0
Pzp
PzpJa15 czerwca 2017 o 11:08
ciekawe w jakim trybie zamówienia publicznego zostało zawarte to porozumienie na najem pomieszczeń przez gminę Jawor? w jakim trybie wyłoniono najlepszą ofertę (stawki najmu)?
Lubię to! 0
jakie zmiany?
jakie zmiany?31 maja 2017 o 16:08
a czy po remoncie dworca poprawią się też połączenia, czy dalej z Jawora do Wrocławia bez przesiadki się nie dojedzie?
Lubię to! 1
zarządca
zarządca31 maja 2017 o 15:35
PKP dba o swoje mienie, szkoda że gminny zamek niszczeje
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.