Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Nabór do klas sportowych

Trwa rekrutacja do klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworze.

© materiał prasowy

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworze zaprasza na otwarty nabór do klas sportowych, który odbędzie się 11 maja. Miejsce naboru – szkolna sala sportowa. Rekrutacja rozpocznie się o godz. 15 i potrwa do 17. Uczniów obowiązuje strój sportowy.

Klasy sportowe: dziewczęta – specjalność piłka siatkowa, chłopcy – specjalność piłka nożna.

Program obejmuje: 10 godzin wychowania fizycznego, w tym 2 godziny obowiązkowej nauki pływania, 2 godziny zajęć programowych oraz 6 godzin zajęć specjalistycznych.

Szkoła zapewnia zajęcia od godz. 8:00, opiekę najlepszych trenerów, udział w zajęciach w ramach klubu sportowego współpracującego ze szkołą, a także dostęp do sali gimnastycznej i Orlika.

Więcej informacji na stronie: www.zso2jawor.pl

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.