Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Liga Typerów: wyniki 3. kolejki

Trzecia kolejka Jaworskiej Ligi Halowej przeszła do historii. Na boisku największym wygranym była drużyna BHP-ART. Jawor, natomiast w Lidze Typerów rundę wygrał Pan Piotr Stawiarski.

Zawodnicy BHP-ART. Jawor cieszący się ze zdobycia zwycięskiego gola. Fot. Kuźnia Jawor © MRKS Kuźnia

Każda kolejka Ligi Typerów cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Minioną typowało już trzydzieści osób i co ciekawe nikomu nie udało się prawidłowo wytypować wyników wszystkich spotkań.

Najlepszy wynik uzyskało szesnastu typerów, którzy dobrze wskazali rezultat trzech meczów. Spośród nich najszybszy był Pan Piotr Stawiarski. Tuż za nim uplasowała się Pani Marta Rzepka, a od wygranej dzieliło ją zaledwie osiem minut!

Wyniki typowań

Wręczenie nagrody odbędzie się podczas czwartej kolejki JLH, w niedzielę 31 grudnia na hali przy ul. Wiejskiej. Prosimy zwycięzcę o kontakt z obsługą ligi.

Do rozpoczęcia kolejnej rundy Jaworskiej Ligi Halowej można typować jej wyniki. Kilkanaście typów już padło. Zachęcamy do zabawy także te osoby, które jeszcze do typowania nie przystąpiły, gdyż nagradzamy najlepszych typerów każdej kolejki.

Typuj wyniki czwartej kolejki JLH

Sponsorem nagród jest firma JAKO.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.