Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kuźnia wygrywa Strzegom Cup

Niemal każdy dzień przynosi kolejne sukcesy dziecięcych zespołów Kuźni Jawor. Tym razem jaworzanie zwyciężyli w turnieju o Puchar Dyrektora OSiR - Strzegom Cup w kategorii U-9.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Kuźnia wygrała wszystkie z 5 pojedynków. Ponadto organizatorzy wybrali MVP turnieju piłkarkę niebiesko-żółto-czarnych Jessice Mikołajewską.  

- Cieszą nas kolejne minuty spędzone na boiskach przez zawodników, poprzez które nasze dzieci doskonalą swoje umiejętności piłkarskie i nabierają cennego doświadczenia w swoich początkach przygody z piłka nożną. Choć w kategoriach dziecięcych nie zawsze wynik jest najważniejszy, to jednak cieszą oko osiągnięcia naszych adeptów piłki nożnej - ocenia trener Dariusz Szeliga.

MRKS w Strzegomiu wystąpił w składzie: Jakub Jarmakowicz, Jakub Ślusarski, Jakub Kiełdanowicz, Jessica Mikołajewska, Piotr Kaliszczak, Michał Stawiak, Jan Szczygielski. 

 

Wyniki i strzelcy bramek dla Kuźni:

AKS II Strzegom - Kuźnia 1:3 (Ślusarski, Kaliszczak, Kiełdanowicz)

Kuźnia - AP 13 Świdnica 2:1 (Ślusarski, Kaliszczak)

Kuźnia - Victoria Świebodzice 3:0 (Kaliszczak, Ślusarski, Stawiak)

AKS I Strzegom - Kuźnia 0:2 (Kaliszczak, Ślusarski)

Kuźnia - FC Academy Wałbrzych 1:0 (Ślusarski)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.