Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Konkursy na dyrektorów szkół w Gminie Mściwojów

Wójt Gminy Mściwojów ogłosił konkursy na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Snowidzy i Szkoły Podstawowej w Targoszynie.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym, numerem telefonu kontaktowego kandydata i dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora SzkołyPodstawowej w Snowidzy”  i „Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Targoszynie” w terminie do 14 lipca 2017 r. pod adresem: Urząd Gminy Mściwojów 43, 59-407 Mściwojów (Sekretariat – pokój Nr 23 – do godz. 15:00).

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez wójta Gminy Mściwojów. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci i członkowie komisji konkursowej zostaną powiadomieni indywidualnie. Szczegóły znajdują się TUTAJ.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Autor
Autor4 lipca 2017 o 10:48
zapytaj lepiej czyja córka
Lubię to! 0
gosia
gosiaAutor5 lipca 2017 o 15:52
No to pytam... Czyja córka? nawet nie wiem, kto stawał do "walki".
Lubię to! 0
gosia
gosia3 lipca 2017 o 21:26
A kto wygrał w Piotrowicach?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.