Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Kolejny sukces Kuźni Jawor

W turniejach dla najmłodszych z cyklu Strzegom Cup, Kuźnia Jawor prezentuje się wyśmienicie. Wczoraj rocznik 2010 w swojej klasyfikacji zajął drugie miejsce.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

W minioną niedzielę na strzegomskie boisko wybiegli zawodnicy urodzeni w 2009 i 2010 roku. Kuźnię Jawor na tych zawodach reprezentował zespół U-7 (2010). Młodzi jaworzanie trafili do grupy A razem z AKS-em I Strzegom, AKS-em III Strzegom i Due Soccer II Świebodzice.

Mecze grupowe:
AKS Strzegom III - Kuźnia 0-8 (Paweł Broda 6, Wojtek Szczygielski, Maksymilian Bieniusiewicz)
Due Soccer Świebodzice - Kuźnia 1-1 (Maksymilian Bieniusiewicz)
AKS Strzegom I - Kuźnia 0-3 (Szymon Chrobrowski, Paweł Broda 2)

Finał
13 Świdnica - Kuźnia 1-1 (Paweł Broda) karne 3-2

Król strzelców: Paweł Broda

Skład Kuźni: Zosia Dziędzioła, Wojtek Szczygielski, Wiktor Lancman, Maksymilian Bieniusiewicz, Filip Fryc, Szymon Chrobrowski, Franek Kraus, Paweł Broda, Szymon Majewski, Olaf Jaszowski

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic_Obserwator
Kibic_Obserwator20 grudnia 2017 o 16:08
Jaki sukces!!!. Na takim turnieju o bardzo niskim poziomie!
Lubię to! 2
czytelnik
czytelnikKibic_Obserwator21 grudnia 2017 o 11:20
Człowieku stuknij się w głowę. Te dzieciaki mają dopiero po 7 lat! W tym wieku wyniki , a także poziom przeciwników nie jest najważniejszy. Ważne są systematyczne treningi pod opieką dobrych trenerów i fakt, że w przyszłości z kilku z nich może wyrosnąć dobry piłkarz. Dzieci trzeba wspierać, zachęcać, a nie pisać bzdety, że poziom słaby. Drugie miejsce to jest z pewnością dobry powód by ich pochwalić. Ja im życzę jak najlepiej!
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.