Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Jaworscy masoni - wrześniowa edycja „Spacerku po Jaworze”

Muzeum Regionalne w Jaworze i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na kolejną edycję „Spacerku po Jaworze”, który odbędzie się 20 września 2017 roku.

W tej kamienicy przy ulicy Lipowej 3 w latach 60-tych XIX wieku wolnomularze wynajmowali pomieszczenia na swoje zebrania. Fot. Muzeum Regionalne w Jaworze © Muzeum Regionalne w Jaworze

Spotykamy się o godz. 11.00 przed biblioteką (Plac Seniora). Tematem środowego spotkania będzie wolnomularstwo. Kim byli masoni? Kiedy pojawili się w Jaworze? Gdzie była ich siedziba? Jaka była ich działalność? O tym wszystkim dowiemy się na wrześniowym spacerze. Wstęp wolny.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

:D
:D11 września 2017 o 14:26
Podoba mi się połączenie informacji o masonach ze zdjęciem moich okien :D
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.