Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Gold Game Cup nie dla Kuźni

W mikołajkowym turnieju Gold Game Cup, który odbył się 16 grudnia we Wrocławiu na sztucznej nawierzchni pod balonem Kuźnia Jawor (rocznik 2008) zajęła 10. miejsce.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

W turnieju udział wzięło 26 zespołów podzielonych na 5 grup eliminacyjnych. Po rozegraniu wszystkich spotkań poszczególne miejsca tworzyły kolejne 5 grup, w których toczyły się rozgrywki o ostateczne pozycje w turnieju.

Kuźnia Jawor grała w grupie B, gdzie zremisowała z BKS Bolesławiec 2-2 (Ślusarski, Stawiak), wygrała z First Kick Wrocław 2-1 (Kaliszczak 2), przegrała z Parasolem Wrocław 0-2 i wygrała z OKS Olesno 2-1 (Kaliszczak, Stawiak). Druga pozycja w grupie dała prawo gry o miejsca 6-10. Niestety ten etap młodym piłkarzom nie poszedł najlepiej i ostatecznie zakończyli turniej na 10. miejscu.

Organizatorzy wybrali Piotra Kaliszczaka (na zdjęciu) jako najlepszego zawodnika drużyny.

Skład Kuźni Jawor: Milan Kuźnia, Jessica Mikołajewska, Maurycy Werbel, Piotr Kaliszczak, Jakub Ślusarski, Michał Stawiak, Emilio Arcona

Wyniki grupy finałowej:

AP Chempions Wrocław 1-4 gol: Stawiak
Parasol I Wrocław 0-1
Stal Brzeg 1-5 gol. Werbel
LZS Grodków 0-4

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.