Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Wypadek na autostradzie A4

W dniu 23 stycznia kilkanaście minut po godz. 4 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na 106,4 km autostrady A4.

Fot. KP PSP Jawor © KP PSP Jawor

Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz lokalnych jednostek OSP z Budziszowa Wielkiego i Wądroża Wielkiego.

Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz dwa samochody ciężarowe. Na szczęście żadna z osób podróżująca pojazdami nie doznała obrażeń. W wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia zbiorników paliwa w pojazdach ciężarowych i wycieku oleju napędowego na jezdnię. Strażacy odłączyli źródła napięcia w pojazdach, ograniczyli rozlewisko płynów poprzez wykonanie obwałowania z sorbentu.

Pod uszkodzonym zbiornikiem podstawiono tace do zebrania wyciekającego paliwa. Następnie strażacy uszczelnili uszkodzone zbiorniki i wspólnie z ratownikami ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Legnicy przepompowali paliwo do zbiornika zastępczego.

Działania ratownicze na miejscu zdarzenia zakończono przed godz. 10.

kpt. Łukasz Starowicz

 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

czytelnik
czytelnik30 stycznia o 20:11
Ale news - po tygodniu...
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.