Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Ułożyli serce z monet

Już po raz 4. na jaworskim rynku odbyło się charytatywne układanie serca z monet. Tym razem cały dochód z akcji przekazany zostanie dla podopiecznych Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego „DAMY RADĘ”.

© materiał prasowy

- Akcja „Serce z monet” to kontynuacja pomysłu Magdy Smagacz, która 4 lata temu zapoczątkowała taką zbiórkę dla Tomka Gawrona. W kolejnych latach nasze Stowarzyszenie pomagało już przy zbiórce, w zeszłym roku zbieraliśmy dla naszego podopiecznego Aleksa Pittnera. W tym roku całkowicie przekazano nam już organizację zbiórki. Dzisiaj zebraliśmy 152 kg monet, ale to jeszcze nie koniec. Jutro dostarczą nam pieniądze Ci, którzy nie mogli być dzisiaj z nami. Natomiast w piątek, 8 grudnia Przedszkole nr 4 przekaże nam pieniążki z wielkiego serca usypanego przez przedszkolaki. Za około dwa tygodnie będziemy wiedzieć jaka to będzie kwota - mówi Alina Nolbrzak, prezes Stowarzyszenia Charytatywnego „DAMY RADĘ”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.