Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Trwa 9. Bolkowickie Święto Pstrąga!

Na boisku sportowym w Bolkowicach trwa Święto Pstrąga. Impreza potrwa do godz. 22.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

- Witam wszystkich zebranych na 9. Bolkowickim Święcie Pstrąga, które po Święcie Pieroga, jest najstarszą imprezą w gminie Paszowice - mówił sekretarz gminy Paszowice Bolesław Stochmal, podczas uroczystego otwarcia imprezy. 

- Smak pstrąga do Bolkowic przyciąga. Bardzo się cieszę, że Bolkowice w sposób widoczny liderują w organizacji imprez na terenie gminy Paszowice - podkreślił wójt Sebastian Oszczęda. 

- Mam nadzieję, że czas spędzony razem z nami, będzie czasem niezapomnianym. Przygotowaliśmy niemało atrakcji, także każdy znajdzie coś dla siebie - mówił radny Łukasz Szatarski, organizator imprezy.

Na scenie wystąpił już zespół ludowy „Kukułeczki”. W programie jeszcze występy zespołów: "Lipowianie", "Zagajnik-Wykroty z Kapelą" oraz "AR PO DE". Wieczorem rozpocznie się zabawa pod gwiazdami z zespołem "Tacy Sami".

Podczas imprezy można skosztować pstrąga wędzonego i smażonego oraz domowych wypieków. Na najmłodszych czeka dmuchany plac zabaw. W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnej zabawy. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.