Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Spartakus z brązem

Kadeci Spartakusa Jawor najpierw w kończącym rozgrywki ligi dolnośląskiej meczu rozbili Chrobrego Głogów, a następnie odebrali brązowe medale za trzecie miejsce na Dolnym Śląsku.

Fot. jawor24h.pl © Paweł Sasiela

Pojedynek z Chrobrym był tylko formalnością, bowiem podopieczni Marty Chmielus już wcześniej zapewnili sobie trzecie miejsce w lidze i przepustkę do walki o medale mistrzostw Polski. Mimo to, jaworzanie podeszli do meczu w pełni skoncentrowani, chcąc godnie pożegnać się z publicznością, która wspierała ich przez cały sezon. 

Efektem było pewne zwycięstwo w trzech setach. Jedynie w drugiej partii goście mogli mieć nadzieję na sprawienie małej niespodzianki, jaką byłoby urwanie gospodarzom choćby seta. Chrobry prowadził nawet 14:13, po asie Pawlusia. Wyrównanie było natomiast do stanu 17:17. Końcówka należała jednak do Spartakusa. Przy stanie 19:17 dla jaworzan, goście próbowali ratować się jeszcze czasem, ale niewiele wskórali. Szybko zrobiło się 22:19 i trener Chrobrego ponownie poprosił o przerwę. Seta zakończył skuteczną zagrywką kapitan JKS-u Damian Lasoń (25:20). 

Pierwsza i trzecia partia to z kolei spacerek Spartakusa. Odpowiednio do 14 i 10. Po meczu zespół z miasta św. Marcina odebrał zasłużoną nagrodę za trud rywalizacji w lidze dolnośląskiej, jaką były brązowe medale od władz Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.  

 

Spartakus Jawor - Chrobry Głogów 3:0 (14,20,10)

Spartakus: Rugała, Śliwiński, Radzimski, Kuberna, Fijołek, Stawarz, Pestrowicz, Szewc, Michalski, Lasoń, Śliwka, Stachura (L), Jaworski (L); trener Marta Chmielus

Chrobry: Brychcy, Pawluś, Domel, Krakowian, Niedbalec, Przybylski, Izienicki, Toboła (L); trener Artur Pawluś

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.