Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Sezon siatkówki plażowej otwarty!

W niedzielę, 11 czerwca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze zorganizował na OW Jawornik pierwszy w tym roku otwarty turniej plażowej piłki siatkowej „Jaworska Plaża”.

Fot. jawor24h.pl © AS

Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 par. W wyniku losowania utworzono dwie grupy, mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, następnie grano o miejsca decydujące o kolejności w turnieju.

Końcowa klasyfikacja: I miejsce Kacper Pańczyk, Filip Biegun, II Jakub Popiwczak, Jakub Koncewicz, III Mateusz Michalski, Maciej Drabczyk. Mecze stały na dobrym poziomie, w turnieju wystąpiło dwóch zawodników „PLUS LIGI” Jakub Popiwczak i Filip Biegun. Organizatorzy za miejsca I-III ufundowali puchary i koszulki „Jaworska Plaża”. Następny turniej 25 czerwca.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.