Logo Jawor24h.pl
Reklama
JAKO Polska Sp. z o.o. - oferujemy odzież sportową, w tym komplety piłkarskie, akcesoria sędziowskie, ochraniacze, piłki nożne, torby i plecaki. Wykonujemy także nadruki na koszulkach.
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Pierwszy sprawdzian Kuźni

Za Kuźnią pierwszy sprawdzian w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Na stadionie przy ul. Parkowej w Jaworze niebiesko-żółto-czarni pokonali 4:1 spadkowicza z czwartej ligi Victorię Świebodzice, prowadzoną przez Piotra Przerywacza. Bramki dla MRKS-u zdobywali Mateusz Bober, Seweryn Suchecki, Przemysław Piec i Kacper Grabarczyk. Prezentujemy fotorelację ze spotkania. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic26 lipca o 23:44
Kuzienka idzie na awans!
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Będzie się działo
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.