Logo Jawor24h.pl
Reklama
Pracuj bezpiecznie za granicą. www.jestemmobilny.eu

(FOTO) Młodzieżowa Rada Miejska powołała komisje

Po raz drugi w tej kadencji obradowała Młodzieżowa Rada Miasta. W trakcie sesji radni powołali komisje.


Przedstawiamy składy Komisji Młodzieżowej Rady Miasta.  

W skład Komisji ds. Pozwoleń weszli: Kamil Kozicki (Przewodniczący Komisji), Michał Gądek, Patrycja Midziak, Weronika Kubik, Patrycja Wróbel, Oskar Rybczyński i Bartosz Trzciński.

W skład Komisji ds. Sponsorów weszli: Miłosz Jaskórzyński (Przewodniczący Komisji), Szymon Ciesielski, Weronika Węgrzyn, Szymon Pawlinow, Paweł Hubar i Michał Piaskowski.

W skład Komisji ds. Promocji weszli: Szymon Ciesielski (Przewodniczący Komisji), Mateusz Głąbicki, Amelia Kaliszczak, Alicja Skórczyńska i Klaudia Szajb.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Amelia Kaliszczak, Alicja Skórczyńska i Michał Gądek.

Reklama

Komentarze (7)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Do młodego
Do młodego10 lutego o 20:49
Tak bardzo dobrze zwróciłeś uwagę na to, zeby młodzi nie dali się wciągnąć w piar Bery. Niech oni idą swoją drogą. I broń Boże nie brali przykładu ze starszych w radzie. Tam tylko kwasy i sfary.
Lubię to! 1
młody
młody10 lutego o 13:09
tylko żeby Młodzieżowa Rada nie dała wciągać się w akcje pijarowskie , w bieganie po sklepach z mikołajem ( czytaj - z burmistrzem Berą ) ,.Życze żeby robili swoje a nie robili PIJAR panu Burmistrzowi.Pilnujcie spraw młodzieży jaworskiej i dbajcie o nasze interesy. Trzymam za WAS kciuki
Lubię to! 2
wujek- dobra rada
wujek- dobra rada10 lutego o 10:35
Brawo młodzi , podziwiam was.Proszę nie zwracajcie uwagi na złośliwe komentarze które się pojawiają.Piszą je miernoty którym w życiu nie wyszło.
Lubię to! 3
truda
truda10 lutego o 05:12
Dobre przykłady? Z KOGO?
Lubię to! 3
DD
DD10 lutego o 00:25
Młodzi mają brać dobre przykłady
Lubię to! 1
Wyborca
Wyborca9 lutego o 19:23
Mi się bawić nie chce !. Mi wystarczy to co zobaczę i usłyszę na sesjach Rady Miejskiej. Bawić się można jak wszystko gra.........
Lubię to! 3
jaworzanin
jaworzanin9 lutego o 18:38
I teraz co?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.