Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Mieszkańcy Wiadrowa mają nową drogę

W dniu 21 listopada br. komisja reprezentująca Urząd Gminy Agencję Nieruchomości Rolnych przystąpiła do odbioru drogi dojazdowej do posesji Wiadrów 26b – 27d, której wykonawstwa podjęła się firma LIBRA z Jawora.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Z końcowym efektem robót zapoznał się także Wójt Gminy Paszowice Sebastian Oszczęda. Wybudowanie drogi było możliwe dzięki wsparciu Agencji Nieruchomości Rolnych, która pokryła 95 % kosztów inwestycji. Pozostałe 5 % to wkład własny Gminy. Poniżej przedstawiamy na fotografiach stan drogi przed i po inwestycji. 

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Wiadrów
Wiadrów28 listopada 2017 o 09:53
Zdjęcia przed i po, najlepiej obrazują jaka to była konieczna inwestycja. Gdyby tak jeszcze kubły na śmieci zostały schowane przez mieszkańców :)
Lubię to! 0
Wiadrowianin
WiadrowianinWiadrów29 listopada 2017 o 13:49
tak najlepiej do piwnicy, haha
Lubię to! 0
Godziszowa
Godziszowa27 listopada 2017 o 17:10
A ja się pytam gdzie jest informacja o zamknięciu drogi do Godziszowej z Jawora??? I którędy teraz mamy jeździć czyżby aż przez Grzegorzów... to już nawet nie są żarty to kpiny z mieszkańców gminy. Droga do Jawora ze Snowidzy miała być zamknięta do końca września, jest koniec listopada. Teraz zamknięto bez żadnego ostrzeżenia żadnej informacji ta na Grzegorzów. To zwyczajnie skandal i całkowity brak kompetencji. Panie Wójcie to Pana mieszkańcy są tak traktowani !!!!
Lubię to! 4
?
?Godziszowa28 listopada 2017 o 07:41
Nawet dziennikarz tego portalu jest z gminy Mściwojów i co nie łaska dac informację???A może dopytać u źródła wypadałoby??
Lubię to! 0
Jaworzanin
Jaworzanin27 listopada 2017 o 15:24
Zawieźcie tam ludzi ze starostwa. Niech zobaczą jak się pracuje.Przydałyby się też obok zdjęcia jak powiat "remontuje" chodnik na ul Piastowskiej.
Lubię to! 2
AW
AWJaworzanin27 listopada 2017 o 21:00
Jeśli chodzi o Starostwo to w tym roku wyremontowało chodniki na ul. Piłsudskiego w Jaworze oraz w Słupie. Do tego ponad 3 km drogi przez Mysłów oraz drogę w Mierczycach. Idź sprawdź, a nie czepiaj się bieżącego łatania dziur. Chodnik na Piastowskiej w całości i tak nadaje się do remontu. Chyba lepiej że zaklejono doraźnie jakąś dziurę niż ktoś miałby połamać przez nią nogę.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.