Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Kolejna nowa droga w Mściwojowie

Dobiegła końca kolejna inwestycja drogowa na terenie Mściwojowa w granicach działek 331 i 339/4.

Fot. Adrian Zawierucha © Adrian Zawierucha

Wykonawcą drogi była firma Usługi Montażowo-Budowlane A.J.M. Artur Gawłowski  z siedzibą w Kamiennej Górze. Wartość inwestycji to blisko 500 tys. zł.

Zadanie obejmowało wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej o długości blisko 375 mb wraz z odwodnieniem oraz odcinkiem kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej, w celu uzbrojenia przyległych do przebudowywanej drogi działek budowlanych.

Środki na realizację zadania pozyskano ze źródeł zewnętrznych. W kolejce do budowy czekają jeszcze drogi w: Godziszowej, Grzegorzowie, Snowidzy i Targoszynie, które mamy nadzieję uda się zbudować przed końcem bieżącego roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.