Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Czaty zamkowe w Bolkowie za nami

W dniu 1 lipca br. na Zamku Bolków odbyła się siódma edycja Czatów Zamkowych.

Fot. Gmina Bolków © Gmina Bolków

W ostatnią sobotę na Zamku Bolków odbyła się 7-ma edycja Czatów Zamkowych z inicjatywy Michała Szczypka oraz jego grupy koleżanek i kolegów, przy ogromnym wkładzie pracy wolontariuszy, mieszkańcy Gminy Bolków z licznie przybyłymi gośćmi z całej Polski uczestniczyli w ,,uczcie” artystycznej, na którą składała się m.in. twórczość Jacka Kaczmarskiego czy Włodzimierza Wysockiego.

Ten piękny projekt mógł się także odbyć przy wsparciu finansowym Gminy Bolków, którą reprezentował Burmistrz Jarosław Wroński, Kustosza Zamku Adama Łaciuka oraz Dyrektor Domu Kultury Bogusława Krukowskiego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.