Logo Jawor24h.pl
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org.

(FOTO) Bieg Szalona 9

162 biegaczy stanęło na starcie „Biegu Szalona 9”, który odbył się dziś w Parku Miejskim w Jaworze. Bieg zorganizowali Feniks Legnica i OSiR.

Start i meta miały miejsce na Stadionie Miejskim. Uczestnicy mieli do pokonania trzy okrążenia – długość jednego okrążenia to ok. 3 km. Trasa prowadziła głównymi alejkami parku. Bieg w najkrótszym czasie pokonał Sebastian Borowczyk z KB Dębiec (31:10). Drugi na mecie był Adam Dymitroca (31:34), trzeci Rafał Bardzyński z KB Lew Legnica (31:49). Natomiast wsród kobiet najszybszą okazała się Anna Ficner z Olaws Złotoryja (33:56). Drugie miejsce zajęła Danuta Piskorowska (36:21), a trzecie Jagoda Durkalec (37:43).