Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Bieg Szalona 9

162 biegaczy stanęło na starcie „Biegu Szalona 9”, który odbył się dziś w Parku Miejskim w Jaworze. Bieg zorganizowali Feniks Legnica i OSiR.

© Anna Cybulska

Start i meta miały miejsce na Stadionie Miejskim. Uczestnicy mieli do pokonania trzy okrążenia – długość jednego okrążenia to ok. 3 km. Trasa prowadziła głównymi alejkami parku. Bieg w najkrótszym czasie pokonał Sebastian Borowczyk z KB Dębiec (31:10). Drugi na mecie był Adam Dymitroca (31:34), trzeci Rafał Bardzyński z KB Lew Legnica (31:49). Natomiast wsród kobiet najszybszą okazała się Anna Ficner z Olaws Złotoryja (33:56). Drugie miejsce zajęła Danuta Piskorowska (36:21), a trzecie Jagoda Durkalec (37:43).

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Antoni
Antoni6 września 2017 o 20:13
Dlaczego w ogóle nie wycięliście harcerzy jak na Westerplatte ...
Co to za media...
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.