Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FOTO) Awaria rury z gazem

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dziś przy ul. Barbary w Jaworze. Podczas prac ziemnych doszło do rozszczelnienia linii gazowej. Dzięki współpracy straży pożarnej i pogotowia gazowego udało się już opanować zagrożenie.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

- Najprawdopodobniej w wyniku prac remontowych nawierzchni chodnika doszło do uszkodzenia przyłącza gazowego niskiego napięcia. Podjęliśmy interwencję, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i zdecydowaliśmy o ewakuacji mieszkańców. W sumie ewakuowano 14 osób z 4 pobliskich budynków – informuje st. kpt. Tomasz Kita.

- Pogotowie gazowe, które przybyło na miejsce zdarzenia zlokalizowało uszkodzenie. Zostało one zabezpieczone w odpowiedni sposób. Zagrożenie zostało usunięte. Mieszkańcy jeszcze dziś wrócą do swoich mieszkań – dodaje T. Kita.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

JJ
JJ20 lipca 2017 o 10:30
Wąziutki chodniczek przy ul. Środkowej jest rozgrzebany i ulica zamknięta przez to już 2 tygodnie. Tak własnie wyglądają te miejskie inwestycje.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.