Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

(FILM, FOTO) Działają globalnie, myśląc lokalnie - konferencja GPW w Muchowie

W malowniczej scenerii muchowskiego pałacyku od piątku trwa Konferencja Naukowa Generacja - Przesył - Wykorzystanie z udziałem studentów, doktorantów oraz gościnnie uczniów placówek powiatowych.

Wydarzenie poprzedziła wspólna wizyta w Sudeciej Zagrodzie Edukacyjnej, gdzie uczestnicy konferencji mieli okazję poznać historię i geologię Krainy Wygasłych Wulkanów, przeżyć trzęsienie Ziemi na specjalnym symulatorze czy zobaczyć wybuch wulkanu. 

Następnie, już w Muchowie, odbyło się szkolenie, które poprowadziły Dorota Domińska-Werbel oraz Bogumiła Sokołowska z Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze. Później oficjalnie otworzono Konferencję i rozpoczęto prezentację.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Technic
Technic2 grudnia 2017 o 17:00
Pałacyk Muchowie - wydarzenie za wydarzeniem. Dzieje się, a wszystko w celu odzyskania jego dawnego blasku. Doby kierunek
Lubię to! 11
Adam
AdamTechnic2 grudnia 2017 o 17:44
Bardzo dobrą robotę robi Krzysztof Kowalczyk. Gratulacje
Lubię to! 11
igitur
igiturTechnic3 grudnia 2017 o 09:00
Widać, że wójt działa, słuszny kierunek. Gmina rozwija się też naukowo, to widać. Nie wiem, czy któryś z pozostałych włodarzy tak duży nacisk kładzie na naukę czy szkolnictwo wyższe w szczególności. No ale pewnie inne wójty uczelnie wyższe znają tylko z opowiadań. Brawo Wójt Męcinki
Lubię to! 0
obserwator
obserwatorigitur4 grudnia 2017 o 13:36
ja tam nie zauważyłem wójta M.B.? chyba niezbyt zainteresowany tym wydarzeniem...
Lubię to! 4
Emerytka
Emerytka2 grudnia 2017 o 16:23
Ludziom potrzebne są szkolenia z poruszania się po urzędach z kontaktów z administracja . Szczególnej ludziom na wsiach, rolnikom, emerytom ale tez u coraz częściej młodym wchodzącym do świata dorosłości. Są dziedziny, w których trudno się poruszać. Skoro działać mamy lokalnie, to działajmy
Lubię to! 0
Dorota Domińska-Werbel
Dorota Domińska-Werbel2 grudnia 2017 o 14:56
To wyróżnienie traktuję jako prezent dla wszystkich moich pracowników Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze od Pana dr Maciej Gwoździewicz i Politechniki Wrocławskiej-Wydział Elektryczny🎁 Serdecznie dziękuję, wspaniała konferencja w cudownej rodzinnej atmosferze 👏😚
Lubię to! 11
F.
F.Dorota Domińska-Werbel2 grudnia 2017 o 15:51
Na jaki temat prowadzila pani szkoleni?
Lubię to! 1
R.
R.F.2 grudnia 2017 o 15:53
Na taki i owaki
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
MRKS Kuźnia Jawor - KRS: 0000270261
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.