Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

Blisko 200 000 zł kolejnej dotacji dla Gminy Męcinka – mieszkańcy będą mieli nową drogę w Słupie

Gmina Męcinka ubiegając się o środki z budżetu państwa na przebudowę drogi gminnej w Słupie miała na celu poprawę warunków życia mieszkańców, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale także tworzenie warunków do budownictwa.

28 lipca 2017 r. Wójt Gminy Męcinka otrzymał od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji informację o przydzieleniu dla Gminy Męcinka kolejnej w tym roku dotacji, tym razem w wysokości 181 000 zł. Dzięki rządowemu wsparciu przebudowana zostanie droga gminna (tzw.„betonówka”) w Słupie.

Składam serdeczne podziękowania pani Minister Elżbiecie Witek za pomoc i współpracę przy realizacji tego ważnego dla mieszkańców naszej gminy przedsięwzięcia – mówi wójt Mirosław Brzozowski.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Gmina ?
Gmina ?3 sierpnia 2017 o 11:31
http://jawor24h.pl/bedzie-chodnik-w-slupie,9310,a.html
Lubię to! 0
Slupianka
Slupianka3 sierpnia 2017 o 10:09
A gdzie jest napisane że ona przydziela pieniądze? Czytaj to co jest napisane. My mieszkańcy cieszymy się ze Gmina robi wiele dla nas i serdecznie dziękujemy.
Lubię to! 2
Pszczola
PszczolaSlupianka3 sierpnia 2017 o 11:30
Ahhhhh popłynął aż mniod
Lubię to! 0
tadek
tadek2 sierpnia 2017 o 22:49
a co witek ma do mswia, a tym bardziej przydzielania pieniedzy? wnioski pisza urzednicy chyba i decyduja inni urzednicy
Lubię to! 0
fala
fala2 sierpnia 2017 o 21:57
Czyje są tereny nad zbiornikiem w Słupie ? Kiedy powstaną tereny pod zabudowę obiektów rekreacyjnych ? Czy sa jakie ś plany zagospodarowania zbiornika ? Męcinka może zrobić interes na takim obiekcie
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.