Sobota, 27.04.2024 482

51 godzin prawdy

W cigu 51 godzin, juniorzy starsi Kuni Jawor rozegraj dwa spotkania na szczycie w lidze okrgowej.

W czwartek o godzinie 11:00 podejm na Stadionie Miejskim w Jaworze KS Polkowice, a w sobot w Legnicy o 14:00 zagraj z miejscowym Konfeksem.

3 maja (czwartek), godz. 11:00 - Jawor (Stadion Miejski)
Podopieczni Marcina Dudka ostatni mecz ligowy rozegrali w sobot 14 kwietnia. Pokonali wówczas przemkowski Zamet 5:1. Potem pauzowali, a ostatnie spotkanie z Czarnymi Rokitki zostao przeoone. Zobaczymy jak ta duga przerwa podziaa na naszych juniorów. W czwartek zagraj z vice liderem ligi KS Polkowice. Rywale zgromadzili do dnia dzisiejszego 33 punkty (11 zwycistw, 0 remisów i 3 poraki), strzelajc 45 goli, a tracc 20. Dwa tygodnie temu polkowiczanie przegrali niespodziewanie z Chojnowiank Chojnów 3:2 na jej terenie. Dla porównania dodajmy, e Kunia w cigu 55 minut meczu (zosta wtedy przerwany z powodu aury), potrafia wbi chojnowianom dziewi goli. Natomiast w ubieg niedziel, na swoim boisku KS pokona minimalnie Zamet 2:1. W rundzie jesiennej, nasi juniorzy przegrali w Polkowicach 3:2 (bramki zdobywali dla MRKS-u Bagiski i Grudziski). Teraz czas na rewan. Ten mecz oraz wspomniany we wstpie z Konfeksem zadecyduj czy Kunia zdoa dogoni te druyny w tabeli. Jeli przegra cho jedno spotkanie to sprawy mocno si skomplikuj. Do drugiej lokaty nasi juniorzy trac osiem punktów, ale pamitajmy, e maj dwa spotkania rozegrane mniej na swoim koncie.