Środa, 08.05.2024 483

Rezerwy Kuźni nie sforsowały Kaczawy

Kaczawa II Bieniowice wzięła dzisiaj rewanż na rezerwach Kuźni za porażkę swojego pierwszego zespołu trzy tygodnie temu w Jaworze.

Bieniowiczanie zwyciężyli 4:1, a wynik otworzyli w dziewiętnastej minucie za sprawą Michała Śliwińskiego. W 58 minucie jaworzanie doprowadzili do remisu. Mateusza Gierdojcia pokonał Marcin Rakszewski, ale przyjezdni nie cieszyli się z remisu zbyt długo, bo zaledwie 60 sekund. Kaczawę na ponowne prowadzenie wyprowadził Grzegorz Nawrot. W końcówce gospodarze dołożyli jeszcze dwa trafienia i przypieczętowali zwycięstwo. Ciąg dalszy w rozwinięciu newsa.

- Pierwsze 18 minut to dobra gra z naszej strony. Mieliśmy kilka sytuacji, a jednak nie udało się zdobyć żadnej bramki. Jakbyśmy strzelili jako pierwsi bramkę, mecz wyglądałby inaczej, ale to przeciwnik wykorzystał okazję. Do końca pierwszej połowy przeważaliśmy, ale bez efektu. W drugiej połowie widać już było przewagę gospodarzy, mimo tego łapiemy kontakt na 1:1 , i zamiast to wykorzystać, cofamy się i tak już do końca gry - ocenił trener Kuźni II Jawor Marek Mackiewicz. Rezerwy MRKS-u po czterech kolejkach legnickiej B klasy gr. IV plasują się na ostatnim, czternastym miejscu z zerowym dorobkiem. Za tydzień zagrają na własnym stadionie z Czarnymi Golanka Dolna.

13 września (niedziela), godz. 11:00 - Bieniowice
Kaczawa II Bieniowice - Kuźnia II Jawor 4:1 (1:0)
Bramki: Śliwiński 19', 86', Nawrot 60', Serenda 90'
Kaczawa II: Mateusz Giedrojć - Mariusz Kudła, Adam Serenda, Grzegorz Nawrot, Józef Głogowski (Sebastian Rygol 46`), Michał Śliwiński, Krzysztof Kuźbik (Wojciech Juszczak 77`), Rafał Stępień (Niedbała Krzysztof 52`), Radosław Wrowski, Marcin Łoziński (Adrian Ardeli 46`), Mounir Benrabah (Daniel Torończak 83`)
Kuźnia II: Maciej Kielman – Krystian Jaskuła, Patryk Gwiździał, Damian Broniek, Mateusz Bruliński (Mariusz Makowski 53`), Marcin Rakszewski (Miłosz Tokarczyk 66`), Arkadiusz Korybski, Przemysław Tarnówka (Grzegorz Magoń 70`), Kacper Zawierucha, Dariusz Szeliga, Damian Gerasimowicz
Żółta kartka: Korybski (Kuźnia II)