Pielgrzymom towarzyszyć będą relikwie św. Maksymiliana Kolbego. Każde małżeństwo biorące udział w pielgrzymce otrzyma specjalne błogosławieństwo oraz jego potwierdzenie w formie pamiątkowego dyplomu.
Zebrane podczas pielgrzymki środki, zostaną przekazane Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową, która opiekuje się pacjentami Kliniki Transplantacji Szpiku,Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.
Pielgrzymka rozpocznie się 13 września, o godzinie 13:00, w kościele pw. św. Andrzeja Ap. w Męcince. Piętnaście minut później nastąpi wyjście na pielgrzymi szlak w towarzystwie orkiestry dętej Straży Pożarnej z Lubawki. Szczegółowy program znajduje się na zamieszczonym plakacie.
Więcej informacji dotyczących pielgrzymki znaleźć można na portalu dolny-slask24h.pl.

