Sobota, 27.04.2024 340

Cudu w Jadwisinie nie było

Bazalt Piotrowice nie sprawił niespodzianki i przegrał ze Skora Jadwisin.

Piotrowiczanie do Jadwisina wybrali się "gołą" jedenastką. Bezbramkowy remis utrzymywał sie do 23 minuty. Wówczas worek z bramkami rozwiązał Marcin Kulik. Do przerwy 2:0 dla Skory. Po zmianie stron Skora kontynuuowała kanonadę strzelecką. Licznik zatrzymał sie na siedmiu trafieniach. Gospodarze mogli wygrac okazalej, ale nie wykorzystali rzutu karnego, trafiając w poprzeczkę. Skora wciąż piastuje miano lidera, z koeli Bazalt miano "czerwonej latarni" ligi.

22 marca (niedziela), godz. 14:00 - Jadwisin
Skora Jadwisin - Bazalt Piotrowice 7:0 (2:0)
Bazalt: Ireneusz Rzepka - Adrian Andryszczak, Robert Bauer, Bartosz Bober, Mariusz Czcharacz, Grzegorz Foksiński, Adam Golonka, Marcin Karliński, Daniel Purłan, Rafał Rokosz, Mateusz Zapaśnik

Komentarze (3)

lkjgx
lkjgx27 marca 2015 o 17:08
A kiedy wy zaczniecie wykorzystywac te okazje o ile jakies wogole beda ... a tak po za tym to nie ma sie co glupio tlumaczyc , bylo ostre lanie i TYLE , pozdro ;)
...
...24 marca 2015 o 19:29
Szanowny mieszkancu! Przyjdz i wspomoz klub zamiast sie bac i nakrecac. Pozatym to nie prawda ze pojechalismy gola jedenastka. Bylo nas czternastu, niestety trojke graczy wyeliminowala kontuzja. Dodatkowo dwoch zawodnikow przebywa obecnie za granica. "Pierwszy mecz" rozegrany na bardzo trudnym terenie. Szkoda ze zabraklo Cie na meczu, bo mielismy rowniez swoje sytuacje. Momentami mecz byl wyrownany. Gole w drugiej polowie to kilkanascie minut kiedy przciwnicy wyraznie zepchali nas do defensywy i skutecznie potrafili wykorzystac nimal kazda sytuacje strzelajac z kazdej pozycji. Tak na prawde najtrudniejszy mecz za nami, pozostaje jeszcze czternascie w ktorych damy z siebie jak najwiecej i na pewno nie zrezygnujejmy z walki o utrzymanie. Zal mi Cie ze tak szybko wyciagasz wnioski i to jeszcze po takim meczu. Chcialbym uslyszec Cie za kilka tygodni, o ile w ogole Cie uslysze. Bo przeciez okolicznosci moga Ci na to nie pozwolic.
1 Lubię to: 1
mieszkaniec
mieszkaniec23 marca 2015 o 14:10
Pierwszy mecz;a tu goła jedynastka!strach pomyśleć co bedzie dalej!Rozgonic to towarzystwo,bo to szkoda pieniędzy!!