Piątek, 26.04.2024 591

II kolejka JLH

Zakoczya si II kolejka JLH. Na czele tabeli zesp DJA Finanse dziki wysokiej wygranej w meczu z FC Zbieranina. Wiadrw nie da pogra Oldboy'om i pewnie wygra 6:3.

Opisy spotka z relacji na ywo na naszej stronie:

Pierwsza minuta i od razu gol dla DJA. Do siatki trafia Dariusz Czaja. W 5 minucie pierwszy grony strza na bramk Rzepy odda Kacper Chrzszcz. Przez 8 minut gry adna z druyn nie popenia faulu na rywalu. Na boisku zawodnicy DJA starali si wymienia wiele poda. Zbieranina natomiast czekaa na kontry. W 10 minucie po kontrze wanie trafi Jakub yszczyk. W odpowiedzi Tomek Serweciski trafi w poprzeczk. ót kartk ukarany zosta strzelec 1 gola dla Zbieraniny - Jakub yszczyk. FC Zbieranina wychodzi na prowadzenie!!! Kolejna kontra i Oniszczuk celnie wykaczy akcj swojej druyny. Ostatnie 5 minut I poowy i DJA starao si odrobi strat, ale szczelna bya dzisiaj obrona FC Zbieraniny. W 16 minucie kolejna grona kontra lecz do bramki nie trafi Kacper Chrzszcz. Tak samo zakoczya si próba Toroczaka . DJA udao si odrobi strat i starali si kontrolowa przebieg spotkania. W ostatniej minucie I poowy swoich szans próbowali Fitas i Czaja, ale nie udao im si pokona bramkarza rywali. Po przerwie byo gronie pod bramk Bartka Rzepy,ale zawodnicy Zbieraniny celowali prosto w niego. Sprytem pod bramk rywala wykazali si przy swoich trafieniach Darek Czaja i Bartosz Fitas. DJA dostao od sdziego (a raczej od rywali) 2 karne za faule rywali, ale nie wykorzystali ich Fitas i Przerywacz. W 10 minucie z akcji gola zdoby po raz drugi w tym meczu Serweciski. Kolejny karny niewykorzystany przez DJA. Tym razem spudowa Dariusz Czaja. Ten zawodnik po chwili jednak znowu popisa si celnym trafieniem. Przy okazji adnego gola zdoby Tomasz Serweciski i obaj mieli wówczas na swoim koncie po 3 gole. Patryk Przerywacz w kocu wykorzysta rzut karny dla DJA. FC Zbieranina w II poowie cakowicie sobie nie radzia. W dodatku przez chwil grali w osabieniu. Honorowe trafienie po przerwie zaliczy dla Zbieraniny Kuba yszczyk. DJA wygrywa z FC Zbieranin 12:3. W drugiej poowie cakowicie zdominowali gr na boisku. Gdyby jeszcze wykorzytali rzuty karne to wynik byby jeszcze wyszy.

DJA Finanse - FC Zbieranina 12:3 (2:2)

gole dla DJA:
Bartosz Fitas 4, Dariusz Czaja 3 Tomasz Serweciski 3,  Kamil Dunaj, Patryk Przerywacz

gole dla FC Zbieranina: Jakub yszczyk 2, Bartomiej Oniszczuk

skad DJA: 1. Bartosz Rzepa, 8. Kamil Dunaj, 9.Bartosz Fitas, 3. Tomasz Serweciski, 5. Patryk Przerywacz, 11. Kamil Orda, 2. Jakub Paluch, 4. Robert Kruczek

skad FC Zbieranina: 1. Rafa Ociak, 8. Piotr Toroczak, 5. Kacper Chrzszcz, 10. ukasz Chrzszcz, 2. Bartomiej Oniszczuk, 9.Jakub yszczyk, 6.Dawid Dubiski

óte kartki: Jakub yszczyk (FC Zbieranina), Bartomiej Oniszczuk x 2(FC Zbieranina) , Dawid Dubiski (FC Zbieranina), Piotr Toroczak (FC Zbieranina), ukasz Chrzszcz (FC Zbieranina)

czerwona kartka: Bartomiej Oniszczuk (FC Zbieranina)

faule: 2:13

Oldboy w penej kadrze stawi si na mecz. FC Wiadrów natomiast w zaledwie 7 osób. Po 4 minutach gry wynik spotkania otworzy Ariel Waligóra. Po chwili byo 2:0 dla Wiadrowa!!! Pik przy supku zmieci Remigiusz Trybua. Oldboy póki co nie móg przej przez defensyw Wiadrowa. FC by natomiast w 100% skuteczny pod bramk Mazura i trafi  po raz 3. Po 10 minutach gry Wiadrów pewnie prowadzi. Po 13 minutach sdzia po raz pierwszy musia uy gwizdka w tym spotkaniu. Bardzo czysto gray w tym momencie obie druyny. W midzyczasie gola dla Oldboy'ów zdoby Dudkiewicz. Grony strza Dudkiewicza zablokowa Mariusz Litawa. W odpowiedzi Wiadrów wykorzysta swoj szans i wyszed na 3 bramkow przerwag. Na pust bramk uderzy Remigiusz Trybua. Do przerwy byo 1:4. Po przerwie pierwsza akcja FC Wiadrów zakoczya si golem. Ze podanie Bobrowskiego przej Fiedziuk i w akcji 2 na 2 pokona Krzewiniaka. Bramkarz Oldboy'ów zosta usunity z boiska, poniewa apa pik poza polem bramkowym. Za faul na Nowackim karnego nie wykorzysta Trybua. Ponownie do siatki trafi Nowacki i byo ju 6:1. W dogodnej sytuacji do pustej bramki nie trafi Fiedziuk. Oldboy'om nic nie wychodzio w ofensywie w tym meczu. Dwukrotnie w drugiej poowie Kamila Kuni pokona Rafa Majka, ale niewiele to pomogo Oldboy'om. Nawet wycofanie bramkarza nie przynioso korzyci tej druynie. Wiadrów póki co ma bardzo dobry bilans - 6 punktów, 15 goli zdobytych i 5 straconych.

Oldboy Jawor - FC Wiadrów 3:6(1:4)

gol dla Oldboy:
Rafa Majka 2, Daniel Dudkiewicz

gole dla FC Wiadrów: Remigiusz Trybua 2, Daniel Nowacki 2, Ariel Waligóra,   Kamil Fiedziuk

skad Oldboy: 1.Leszek Mazur, 93. Jerzy Krzewiniak, 15. Piotr Buro, 23. Adam Haczkiewicz, 5. Hubert Grudziski, 11. Rafa Majka, 99. Daniel Dudkiewicz, 9. Sawomir Bobrowski, 19. Piotr Przerywacz, 18. Dariusz Stefaniak, 8. Jan Biaek

skad FC Wiadrów; 19. Kamil Kunia, 6. Kamil Fiedziuk, 11. Daniel Nowacki, 10. Radosaw Sabat, 7. Remigiusz Trybua, 19. Mariusz Litawa, 20. Ariel Waligóra.

óta kartka: Kamil Fiedziuk (FC Wiadrów), Rafa Majka (Oldboy)

czerwona kartka: Jerzy Krzewiniak (Oldboy)

faule: 3:5

Na pocztku spotkania najlepsza sytuacj do trafienia mia Cicho, ale Bartosz Lisowski pewnie obroni ten strza. Grzegorz Plecety otworzy wynik spotkania. Przebieg z pik poow boiska i celnie wykoczy akcj strzaem z lewej strony. Na 2:0 podwyszy Marcin Grzywa. Po tym z obu stron mielimy pokaz marnowania 100% szans. Najpierw Robert Cicho za dugo przetrzymywa pik i w konsekwencji zatrzymali go obrocy, nastpnie w odpowiedzi Piotr Zieliski nie trafi do pustej bramki. Robert Cicho zdoby kontaktowego gola dla swojej druyny. Dobrze si zastawi, obróci i strzeli gola Lisowskiemu. Bardzo wyrównana bya I poowa tego spotkania z lekk przewag Promiliady. Bez fauli staray si wówczas gra obie ekipy. Po I poowie mieli na swoim koncie tylko po 1 przewinieniu. W 1 minucie II poowy Promiliada powikszya przewag do 2 goli. Autorem trafienia by Tomasz Horodecki. Promiliada kontroluje przebieg meczu. Trafienie dooy ukasz Abramowicz. Dla Chopaków z Podwórka ponownie strzeli Robert Cicho. W ostatnich sekundach meczu Grzegorz Plecety postawi "kropk nad i" i mecz zakoczy si wynikiem 5:2. Spotkanie toczyo si w zdecydowanie wolniejszym tempie ni np. Oldboy z FC Wiadrów. Promiliada zdobya pierwsze 3 punkty w IX edycji JLH.

Promiliada - Chopaki z Podwórka 5:2(2:1)

gole dla Promiliady: Grzegorz Plecety 2, Marcin Grzywa, Tomasz Horodecki, ukasz Abramowicz

gol dla Chopaków z Podwórka: Robert Cicho 2

skad Promiliady: 1. Bartosz Lisowski, 7. Grzegorz Grzywa, 17. Marcin Grzywa, 13. Tomasz Horodecki, 99. Roman Horodecki, 77. Piotr Zieliski, 9. Bartosz Bober, 20. Radosaw Delikatny, 8. ukasz Abramowicz, 2. Wojciech Ilnicki, 79. Mariusz Myrchel, 10. Artur Wachobow, 89. Grzegorz Plecety

skad Chopaki z Podwórka: 1. Patryk Borek, 7. Robert Cicho, 4. Adrian Andryszczak, 22. Szymon Korybski, 33. Rafa Mynarski, 3. Jakub Wolski, 11. Sylwester Dworakowski, 14. Wojciech Mikoajczyk

faule: 2:1

Przez 8 minut I poowy adna z druyn nie miaa adnej dogodnej sytuacji do trafienia. Zawodnicy z Legnickiego Pola kryli na wysokoci pola bramkowego i uniemoliwiali Gold Finance wypracowanie dogodnej sytuacji do oddania strzau. W 11 minucie wietn sytuacj zmarnowa Piotr Wasilewski. Nastpnie szybk kontr wyprowadzali Kamil Kowalczyk oraz starszy z braci Wyga, ale niedokadnie dogrywa ten pierwszy i akcja zakoczya si niepowodzeniem. W odwecie drug ju dogodn sytuacj zmarnowa Piotr Wasilewski. Dopiero w 16 minucie wynik meczu otworzy Kamil Kowalczyk. W ostatniej minucie I poowy Marek Wyga wykoczy akcj Gold Finance i do przerwy jego zespó prowadzi 2:0. W II poowie przez 10 minut wynik nie uleg zmianie. Scenariusz podobny do tego jaki ogldalimy w I czci meczu. Legnickie Pole uwanie grao w defensywie, ale bez szczcia pod bramk Kudacza. Adam Wasilewski wykoczy w kocu celnym strzaem akcj Gold Finance. Szybko odpowiedzieli zawodnicy KS i gola zdoby Piotr Wasilewski. Mocny strza Piórkowskiego odbi bramkarz Legnickiego Pola , ale dobitki Kamila Kowalczyka nie by ju w stanie wycigna. Sdzia podyktowa rzut karny dla Gold Finance po zagraniu rk w polu karnym zawodnika KS-u. Na gola zamieni go Daniel Ulanicki. Gdy sdzia odgwizda 6 faul na koncie KS-u do piki podszed Daniel Ulanicki, ale rzutu karnego na spók z Danajem nie wykorzystali. Ostatniego gola w tym meczu zdoby Adam Wasilewski i mecz zakoczy si wynikiem 6:2 dla Gold Finance.

Gold Finance - KS Legnickie Pole 6:2(2:0)

gole dla Gold Finance: Kamil Kowalczyk 2, Adam Wasilewski 2,  Marek Wyga,  Daniel Ulanicki

gole dla KS: Piotr Wasilewski, Marcin Wasilewski

skad Gold Finance: 1. Miosz Kudacz, 5. Pawe Wyga, 10. Damian Danaj, 8. Bogdan Pyda, 13. Daniel Ulanicki, 20. Marek Wyga, 15. Adam Wasilewski, 11. Szymon Bielawski, 14. Kamil Kowalczyk, 4. Konrad Chryplewicz, 6. Tomasz Piórkowski

skad KS Legnickie Pole: 9. Rafa Sejud, 7. Mateusz Alwin, 17. Piotr Wasilewski, 4. Radosaw Cio, 1. Jarosaw Kostu, 15. ukasz Hreczany, 10. Marcin Wasilewski

óte kartki: Mateusz Alwin(KS), Daniel Ulanicki (Gold Finance)

faule: 2:6

Druyna PCKZ wystpowaa dzisiaj bez swojego opiekuna Marcina Dudka. W zamian w kadrze mieli Damiana Kowalczyka. Na pocztku meczu grali  tak jak nas przyzwyczaili czyli duo podawali, wychodzili na pozycj i szukali gry. 7 gola w tej edycji zdoby Emilian Borek. W 10 minucie wyrówna Micha Piastun. Na prowadzenie PCKZ wyprowadzia bramka autorstwa Marcina Bagiskiego.Na 3 minuty przed kocem w dogodnej sytuacji 3 na 1 w bramkarza trafi Marcin Bagiski. BHP wyrównao . Na list strzelców wpisa si Mariusz Partyka. DO przerwy mielimy remis 2:2 i nie wida w tym meczu zdecydowanego faworyta do zwycistwa. Dugo czekalimy na gola w II poowie meczu. Marcin Rakszewski wykoczy akcj swojego zespou i póki co 3 pkt miao PCKZ. Przewag powikszy drugi Rakszewski z ekipy PCKZ - Grzegorz. Kontaktowe trafienie zdoby Marcin Karliski. Na 3 minuty przed kocem wyrówna Maciej Mertins. Natychmiast odpowiedzia PCKZ. Emilian Borek zdoby 2 trafienie w tym meczu.  PCKZ wygra minimalnie z BHP 5:4.

PCKZ Jawor - BHP-ART Jawor 5:4(2:2)

gol dla PCKZ: Emilian Borek 2, Marcin Bagiski, Marcin Rakszewski, Grzegorz Rakszewski

gol dla BHP: Micha Piastun, Mariusz Partyka, Maciej Mertins, Marcin Karliski

skad PCKZ: 1. Dominik Mikulski, 7. Grzegorz Rakszewski, 13. Marcin Rakszewski, 14. Emilian Borek, 10. Marcin Bagiski, 9. Damian Kowalczyk, 17. Adrian Knop, 8. Kamil Jano, 3. Przemysaw Tarnówka, 5. Miosz Grudziski, 2. Dawid Zapanik

skad BHP: 69. Daniel Guszcza, 4. Maciej Mertins, 12. Grzegorz Gb, 5. Bartosz Stpie, 15. Micha Jeger, 7. Mariusz Partyka, 1. Ireneusz Rzepka, 14. Micha Piastun, 6. Rafa Serwa, 10. Marcin Karliski