Sobota, 27.04.2024 237

Relacja na żywo

Bolkersi grają w finale. Jawor kibicuje!

Kibicujemy Szkolnej Drużynie Piłkarskiej z 1 Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze, która walczy w Turnieju Finałowym Piłki Halowej w Wałbrzychu.

13:19

Tak cieszy się 1 LO w Jaworze po zwycięstwie w turnieju! Gratulujemy!

13:04

Mamy to! Brawo Bolkersi! Brawo 1 LO Jawor!

13:02

Młodzież bawi się znakomicie.

13:00

Tak zawodników po ostatnim meczu oklaskiwali kibice! Brawo!

12:37

Mamy na pewno 2 miejsce. Jeżeli SMS Junior Wrocław w ostatnim meczu zgubi choćby punkt wygramy cały turniej!

12:31

Co to był za mecz. Przegrywaliśmy 0:1, 1:2, 2:3, a wygraliśmy ostatecznie 4:3. Wszystkie 4 bramki strzelił Patryk Ruszczak!

12:04

Za niespełna 10 minut zagramy ostatni mecz, naszym rywalem będzie LO Ząbkowice Śląskie. Nadal mamy szansę na wygranie całego Turnieju.

12:03

LO Ząbkowice Śląskie vs DZS Karpacz 2:3.

11:14

⚽️ Gol! Patryk Ruszczak ponownie i już na tablicy 2:0.

11:12

⚽️ Gol! Patryk Ruszczak! Odpowiedź jaworzan. 1:0 dla naszych!

11:11

Rzut karny dla Wrocławia.Popularny Gumiś broni!

11:10

Rozpoczął się drugi mecz Bolkersów.

11:00

"Taka Ekipa, że w powietrzu czuć Złoto. Powodzenia Chłopaki" - napisał w mediach społecznościowych Damian Kowalczyk.

10:58

Ząbkowice remisują z Wrocławiem 2:2. Mniej więcej za 10 minut Jawor zagra mecz z SMS Junior Wrocław.

10:50

Trwa mecz LO Ząbkowice Śląskie - SMS Junior Wrocław. 1:0 dla Ząbkowic Śląskich.

10:39

Kolejne spotkanie Bolkersi rozegrają z SMS Junior Wrocław.

10:32

I jeszcze raz, ostatnie sekundy pierwszego meczu 1 LO w Jaworze.

10:26

Kacper Dominiczak obronił rzut karny w tym meczu przy stanie 4:0.

10:23

Koniec meczu. 1 LO Jawor - DZS Karpacz 4:0. Ależ gra, ależ doping!

10:22

⚽️ Gol! Patryk Ruszczak.

10:21

⚽️ Gol! Hat trick Sorokina!

10:19

⚽️ Gol! Sorokin po raz drugi! 1 LO Jawor - DZS Karpacz 2:0.

10:16
10:14

Zawodnicy 1 LO w Jaworze w turnieju prezentują się w nowych strojach.

10:09

Trwa mecz DZS Karpacz - 1 LO Jawor. Prowadzimy już 1:0! Brawo Marco Sorokin.

10:07

Jaworscy kibice!

10:05

4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców.