Piątek, 26.04.2024 530

(FOTO) Jaworzanie z medalami na Zimowych Mistrzostwach DOZP w Nowej Rudzie

Zawodnicy UKP Na Fali pod koniec listopada wzięli udział w mistrzostwach okręgu dolnośląskiego w pływaniu. W klasyfikacji generalnej UKP Na Fali zajął 8. miejsce z 7 medalami. Wszystkie zdobyli Wojtowicz Alan i Różyczka Oliwer.

© Materiały prasowe / UKP Na Fali

Zimowe Mistrzostwa DOZP odbyły się w dniach 29-30 listopada w Nowej Rudzie.

Wojtowicz Alan w kat. 11 lat stylem dowolnym został mistrzem na dystansie 50m i wicemistrzem na dystansie 200m. Brązowy medal zdobył w tej samej kategorii na dystansie 100m i w kat. 11 lat stylem motylkowym na 50m. Z kolei Różyczka Oliwer zdobył wicemistrzostwo w kat. 11 lat stylem klasycznym na dystansie 100m i 200m, a na 50m zajął trzecie miejsce.

Prezentujemy wyniki zawodników UKP Na Fali.