W dniu 05.04.2018 r. Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka odebrała z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego promesę na przebudowę drogi gminnej, obręb Biernatki (intensywne opady deszczu maj 2017 r.) w ramach usuwanie skutków klęsk żywiołowych.
Łukasz Nowicki
St. Spec. ds. informatyki i promocji
(FOTO) Blisko pół miliona złotych promesy na nową drogę w Biernatkach
W dniu 5 kwietnia br., Wójt Gminy Wądroże Wielkie Elżbieta Jedlecka odebrała promesę na przebudowę drogi gminnej.
Reklama
redaktor Adrian Zawierucha
Ważny komentarz
Szczery•7 kwietnia 2018 o 21:45
Panie Wójt, super. Premii Pani za to nie dostanie niestety, w nagrodę jeszcze niższą pensję... W końcu…
2
Komentarze (9)
Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.
Autusia•10 kwietnia 2018 o 23:18
Pani Wójt bardzo lubi gwiazdożyć , mogłaby bardziej przypilnować inwestycji ,których końca nie widać na drogach (np.osiedle przy cmentarzu w Wądrożu Wielkim) rozbabrane już dziurawe, nierówne drogi , wokół porozwalane poniszczone krzaki ,śmieci ,szczątki materiałów budowlanych). Zapraszamy fotoreporterów do zrobienia zdjęć wójtowej w tej scenerii
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Ala•9 kwietnia 2018 o 10:40
brawo, brawo, brawo. Widać efekty Pani Pracy, a zmiany w urzędzie potrzebne.
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Reklama
Popularne tagi
sat jawor taekwon-do basen letni basen miejski basen michał bander starosta jaworski transfer Miedź Legnica sesja absolutorium wotum zaufania Gustaf Norlin
Najczęściej komentowane
Najnowsze komentarze
Reklama

