Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Życzenia pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku dla Mściwojowian

Sołtys Seweryn Mazur, Iwona Stachera z Rady Sołeckiej i radny Tomasz Siczek udali się z mściwojowskimi kalendarzami na 2017 rok do ponad trzydziestu seniorów zamieszkujących wieś.

Fot. materiały prasowe ©

Tradycją świąteczną stało się odwiedzanie seniorów z Mściwojowa przez sołtysa wsi, radnych i Radę Sołecką. Tym razem sołtys Seweryn Mazur, Iwona Stachera z Rady Sołeckiej i radny Tomasz Siczek udali się z mściwojowskimi kalendarzami na 2017 rok do ponad trzydziestki seniorów zamieszkujących wieś.

Przekazali oni życzenia od radnych wsi, członkiń Koła Gospodyń Wiejskich i Rady Sołeckiej. Każdego roku ubywa starszych ludzi, którzy od pokoleń tworzą historię tej urokliwej miejscowości. Dlatego przekazanie życzeń zdrowia i pomyślności jest tak ważne w tym szczególnym okresie Świąt Bożego Narodzenia. 

Kolejną okazją do wspólnego biesiadowania i wspomnień będzie wiejski opłatek – spotkanie, łączące pokolenia mieszkańców Mściwojowa przy wspólnym stole. W tym roku odbędzie się ono 21 stycznia. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.