Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Życzenia dla Pielęgniarek i Położnych

W Urzędzie Gminy w Wądrożu Wielkim, w dniu 14 maja odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych oraz Dnia Pracownika Służby Zdrowia.

© Gmina Wądroże Wielkie

Pani Wójt Elżbieta Jedlecka, wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Andrzejem Hawranem, Kierownikiem Ośrodka Zdrowia w Wądrożu Wielkim, Marzeną Jaworską i zastępcą Wójta Gminy Piotrem Łabędzkim złożyła serdeczne życzenia pielęgniarkom i położnym z Ośrodka Zdrowia w Wądrożu Wielkim i Filii Ośrodka w Budziszowie Wielkim.

Wśród wielu ciepłych słów nie zabrakło podziękowań za ich codzienny trud i poświęcenie dla drugiego człowieka oraz życzeń dalszej satysfakcji z wykonywanego zawodu oraz licznych sukcesów w pracy i życiu osobistym.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.