Sobota, 20.04.2024 438

Zwyci阺two numer 16

Bez niespodzianki w Konarach.

Bazalt pokonuj眂 dzi Or砤 odniós szesnaste zwyci阺two w sezonie. Jedynie w pierwszej po硂wie gospodarze powalczyli z liderem, prowadz眂 nawet przez nieca砮 10 minut 2:1. Jednak w 30 minucie wyrówna Gu秚ak, a tu przed przerw rzut karny wykorzysta Foksi駍ki. W drugiej po硂wie widzowie byli ju 秝iadkami jednostronnego widowiska. Go禼ie strzelili w trakcie drugich 45 minut a pi赕 goli i wygrali 2:8.

1 maja (秗oda), godz. 11:00 - Konary
Orze Konary - Bazalt Piotrowice 2:8 (2:3)
Bramki: ? 16', 21' - Partyka 4', 47', 53', 64', Gu秚ak 30', Foksi駍ki 42'-k., 59'-k., Zapa秐ik 67'

Komentarze (9)

Prosz臋 zachowa膰 komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami wsp贸艂偶ycia spo艂ecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, 偶e Administratorem poni偶szych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 M臋cinka. Dane osobowe zosta艂y przekazane dobrowolnie i b臋d膮 przetwarzane wy艂膮cznie w celu przes艂ania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyra藕nej zgody dane osobowe nie b臋d膮 udost臋pniane innym odbiorcom danych. Osoba, kt贸rej dane dotycz膮 ma prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj si臋, aby korzysta膰 ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz si臋 wi臋cej

Autor
Autor2 maja 2013 o 08:37
Nikt ich nie pcha, sami sie pchaja. Tak bywa, 縠 obrona nie mo縠 sobie poradzi z napadziorami Bazaltu. I awansu w kieszeni jeszcze nie maja. Wci笨 liczy sie Lipa, ktora takze wygrywa mecz za meczem.
0 Lubi臋 to: 0
Lubi臋 to! Udost臋pnij
Autor
Autor2 maja 2013 o 13:17
Lipa walczy , jednak w眛pie , 縠 odrobi t strate, jest ona za du縜 ;/ Gdyby grali tak jak teraz jesieni, to by pewnie naprawde walczyli o ten awans, a takto ma硂 prawdopodobne , 縠 dogoni Bazalt ;)
Autor
Autor2 maja 2013 o 13:46
Lipa nie ma kasy 縠by awansowa, ju raz byli w A-klasie i na utrzymanie junior體 nie by硂, bo Burmistrz nie chcia grosza da ...
Autor
Autor2 maja 2013 o 16:03
Wypowiedzi na temat Lipy zostawiam bez komentarza. Sk眃 informacj 縠 brak funduszy na A-klase. Poza tym Lipa nie walczy o awans. Zawodnicy przede wszystkim graj dla zabawy, nie spinaja si jak Lider Bazalt. Du縪 szcz阺cia Bazalt b阣zie potrzebowa by utrzyma si w A-klasie. Pozdrawiam
xx
xx2 maja 2013 o 16:44
a kto powiedzial ze bazalt sie spina. to druzyny ktore sa nizej w tabeli spinaja sie z zazdrosci ze sa gorsi.
Jwr
Jwr2 maja 2013 o 17:03
Wed硊g mojej oceny spina si Targoszyn i Bazalt reszta chyba gra na luzie
Autor
Autor2 maja 2013 o 17:47
to ze bazalt czy lipa wygrywa wiekszosc swoich meczy to oznacza ze jest zle ? to co maja sie podkladac ? to nazywacie spinaniem sie ? kazdy gra jak potrafi a ze wygrywa mecze to chyba normalna rzecz ? nikt nie przychpdzo po to zeby przegrac na boisku pozdro dla normalnych
targoszyn
targoszyn2 maja 2013 o 21:07
bazalt idzie, tylko pogratulowac.
Autor
Autor1 maja 2013 o 23:23
Widz, 縠 bazalt co mecz ma jakie rzuty karne. Fajnie, ze ich pchaj do A klasy. Awans maj ju w kieszeni ale zobaczymy na jesie jak sobie ch硂paki poradz. Kolorowo nie b阣zie:)

Publikowane komentarze s膮 prywatnymi opiniami u偶ytkownik贸w portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 opinii.