Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zniszczył samochód oraz ukradł 14 tablic rejestracyjnych, a wszystko to przez zawód miłosny

Jaworscy policjanci namierzyli i zatrzymali podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Okazał się nim nieletni mieszkaniec Jawora.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Funkcjonariusze ustalili, że ma on na swoim koncie kradzież 14 tablic rejestracyjnych z pojazdów zaparkowanych na ulicach w pobliżu centrum miasta. Dodatkowo tej samej nocy młody jaworznian zniszczył osobowego Opla. A wszystko to przez zawód miłosny. Tak przynajmniej próbował wytłumaczyć swoje zachowanie policjantom.

W nocy, na przełomie lipca i sierpnia w Jaworze miał miejsce szereg kradzieży tablic rejestracyjnych. Wówczas też nieznany sprawca zniszczył osobowego Opla. Do wszystkich tych czynów doszło na ulicach w pobliżu centrum miasta. Straty, jakie spowodował sprawca sięgnęły kilku tysięcy złotych.

Policjanci zajmujący się tą sprawą na podstawie uzyskanych informacji ustalili podejrzanego o te czyny. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Jawora. Został on zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Z zebranego materiału wynika, że nieletni w nocy z 31.07 na 01.08.2017 r. dokonał kradzieży kompletu tablic rejestracyjnych z 7 zaparkowanych pojazdów.
 
Funkcjonariusze ustalili ponadto, że to nie wszystko co miał na sumieniu 16-latek. Tej samej nocy uszkodził on Opla kopiąc w karoserię oraz urywając lusterko.

Nieletni jaworznian usłyszł już zarzuty w tej sprawie. Swoje zachowanie próbował wytłumaczyć zawodem miłosnym, gdyż feralnej nocy rzuciła go dziewczyna. Wyszedł więc na miasto i próbował „ochłonąć”.
 
Materiały z prowadzonego postępowania trafiły już do sądu rodzinnego, który teraz zadecyduje o dalszym losie nastolatka.
_________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.