Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Zmodernizowana świetlica w Chełmcu oficjalnie otwarta

Przestronne pomieszczenia oraz nowoczesne wyposażenie – to wszystko mają do dyspozycji mieszkańcy Chełmca w zmodernizowanej świetlicy wiejskiej.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Inwestycja zrealizowana została przez samorząd Gminy Męcinka, który na przedmiotowe zadanie pozyskał dotację unijną.

Uroczyste otwarcie zmodernizowanej świetlicy odbyło się w niedzielne popołudnie, a rolę gospodarza podczas wydarzenia pełniła Ewa Kuc, sołtys i radna Gminy Męcinka.

Wójt Mirosław Brzozowski podziękował mieszkańcom, którzy pracą społeczną wspierali inwestycję w Chełmcu oraz wyraził nadzieje, że zmodernizowana świetlica będzie miejscem realizacji pozytywnych inicjatyw na rzecz mieszkańców. W spotkaniu uczestniczyli również radni Gminy Męcinka oraz proboszcz parafii Męcinka ks. Marek Kluwak.

Życzenia opłatkowe, prezenty mikołajkowe dla dzieci, tort ale przede wszystkim serdeczna atmosfera – tak upłynęło niedzielne spotkanie mieszkańców Chełmca i samorządowców nowej świetlicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.