Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Zmiana czasu pracy w Urzędzie Gminy w Wądrożu Wielkim

Informujemy, że ze względu na utrzymująca się falę upałów Urząd Gminy w Wądrożu Wielkim od dnia 9.08.2018 r. do dnia 30.08.2018 r. będzie czynny w godzinach od 6.00 do 14.00.

© BIP Wądroże Wielkie

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Halina Sprysak
Sekretarz Gminy

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.