Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Zmarł ks. Franciszek Modrzyński

Parafia pw. św. Marcina w Jaworze poinformowała, że w wieku 65 lat i w 38 roku kapłaństwa odszedł do Domu Pana ks. Franciszek Modrzyński, który w ostatnim czasie pełnił funkcję rezydenta w parafii pw. św. Marcina w Jaworze.

© parafiamarcin.pl

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano następująco:

  • 24 lipca 2018 roku (wtorek) – godz. 17.30 – wprowadzenie ciała do kościoła pw. św. Marcina w Jaworze i czuwanie modlitewne przy zmarłym, godz. 18.00 – Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego.
  • 25 lipca 2018 roku (środa) – godz. 12.00– wprowadzenie ciała do kościoła pw. św. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Porajowie i czuwanie modlitewne przy zmarłym, od godz. 12.30 do godz. 13.00– oficjalne przemówienia i pożegnania, godz. 13.00 – Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Seniora Stefana Cichego. Po Eucharystii obrzęd ostatniego pożegnania i złożenie ciała do grobu na cmentarzu komunalnym w Porajowie.
Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.