Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Złoto w Legnicy dla PCKZiU!

W dniu 22.01.2019 odbyła się Licealiada w piłkę siatkową dziewcząt. Zwyciężyła drużyna z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

© Materiał prasowy / PCKZiU

Drużyna z PCKZiU pokonała Legnicę, Złotoryję i przechodzi do strefy, która odbędzie się 14 lutego w Głogowie.

Skład drużyny: W. Gul, W. Szymczyk, W. Knop, P. Mossur, W. Pomaranska, J. Szmydt, A. Filus, K. Fudali.

GRATULUJEMY!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.