Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Złote Gody Państwa Mistrzak

W sobotę, 7 września 2019 r. zaległy jubileusz „Złotych Godów” świętowali Państwo Władysława i Edmund Mistrzak.

© Gmina Mściwojów

Podczas rodzinnych uroczystości Wójt Gminy Mściwojów Mariusz Foryś wręczył Jubilatom medale za „długoletnie pożycie małżeńskie” nadane przez Prezydenta RP oraz pogratulował doczekania tak wspaniałego jubileuszu, życząc wytrwałości we wspólnym życiu, nieprzemijającej miłości oraz dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym.

Państwo Mistrzak związek małżeński zawarli w 1968 roku w Jaworze, wychowali 4-ro dzieci,  doczekali się 10-cioro wnucząt.

Taka rocznica to prawdziwy powód do dumy. Serdecznie gratulujemy Jubilatom, oraz życzymy dużo zdrowia, by mogli Państwo przeżywać szczęśliwie kolejne Jubileusze.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Proud
Proud10 września o 21:10
Gratulacje... i w tych czasach tylko pozazdrościć :)
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.