Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Żłobek w Postolicach ma jeszcze wolne miejsca

Są jeszcze wolne miejsca w Gminnym Żłobku „Bajkowa Kraina” w Postolicach.

Fot. jawor24h.pl © AS

Żłobek „Bajkowa Kraina” w Postolicach znajduje się na terenie gminy Wądroże Wielkie, niedaleko od autostrady - zjazd Budziszów Wielki. Jadąc do pracy w kierunku Wrocławia, Legnicy, Środy Śląskiej, Strzegomia, Jawora można zostawić tu swoje dziecko.

Placówka zapewnia profesjonalną opiekę nad dziećmi, kameralne max. 8-osobowe grupy, miłą atmosferę, ciekawe zajęcia i zabawy oraz smaczne posiłki. Żłobek otwarty jest od godz. 7.00 do 17.00

Więcej informacji pod numerem telefonu: 76 8574704 lub w żłobku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.