Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Żłobek w Męcince już otwarty

Wczoraj, 2 stycznia, po raz pierwszy w historii gminy Męcinka uruchomiony został żłobek. W zajęciach adaptacyjnych, które zorganizowała dyrektor żłobka Anna Karlińska, uczestniczyli dzieci, rodzice oraz kadra opiekuńcza.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Żłobek w Męcince to zarówno nowoczesne materiały edukacyjne, które wyróżniają nas spośród innych placówek opiekuńczo-wychowawczych w okolicy, bezpieczne otoczenie, jak i kolorowe zabawki. Jednakże żłobek w Męcince to przede wszystkim kompetentna kadra gwarantująca nie tylko dobrą opiekę, ale również edukację.

Jestem przekonany, że dzięki współpracy kadry opiekuńczej, rodziców oraz samorządu stworzymy w naszym żłobku przyjazną i rodzinną atmosferę, a poczucie bezpieczeństwa towarzyszyć będzie zarówno dzieciom, jak i rodzicom – mówił Mirosław Brzozowski, wójt gminy Męcinka.

Kierunek przewodni opracowanego Programu Edukacyjnego, wdrażanego w nowej jednostce, to poznawanie zmysłów poprzez zabawę w celu przygotowania dzieci do edukacji przedszkolnej.

Wkrótce organizowane będą również spotkania dla rodziców ze specjalistami Gminnej Poradni Rodzinnej w Piotrowicach, dotyczące emocji pojawiających się w związku z powierzeniem opieki nad dziećmi osobom spoza środowiska domowego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.